Як виглядає єдиний онук Валерія Меладзе: в мережі з’явилися перші фото новонародженого і його батька

Народженню першого онука зрадів не лише Валерій Меладзе, але й перша дружина співака Ірина Малухіна. Жінка показала перше фото немовляти та зятя, який тримає дитя на руках.

У Валерія Меладзе у шлюбі з Іриною Малухіною народилося троє дівчаток. Середня донечка Софія днями подарувала батькам онука, якого назвали Георгієм. Новоспечена бабуся відразу почала дражнити малятко “Жоржиком-коржиком” й називати “першим дзвіночком”. Свій стан колишня Меладзе описала так:

“Напитися, поститися, кричати, обійматися і плакати, і тихо молитися, і сховатися, і гарно вбратися… І все це хочеться одночасно”.

Жінка дякує Богу, що врешті здобула першого онука й тричі вигукнула: “Ура!” На світлині Ірини можемо побачити дитячі ніжки, які належать Георгію. На іншому фото зять Меладзе Сава Байбаков тримає на руках первістка, перебуваючи в палаті пологового будинку.

Як виглядає перший онук Валерія Меладзе

Відчувається, що чоловіка Софіко розпирають емоції, не згірш тещиних. Він є топменеджером компанії, яка займається продажем вугілля до Європи. Породіллі 25 років. Заміж дівчина вийшла восени 2022 року. Малятко з’явилося на світ 10 червня. Жоржик заважив 3120 г зі зростом у 52 см.

Чи вже побачився з онучком дідусь Валерій, поки незрозуміло. В його акаунті в Інстаграмі про це жодної звістки. Старша донька співака Інга встигла двічі вийти заміж, але онуками батьків не порадувала.

Як виглядає перший онук Валерія Меладзе

У Валерія з Іриною першим народився син. Але він помер за 10 днів після народження. Тож пара ростила лише дівчаток. Альбіна Джанабаєва подарувала коханому чоловіку двох синів та донечку. Старшому Костянтину вже 20 років, тож невдовзі й він може порадувати батьків-артистів онуками.

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.