Причиною розбрату в парі стала подруга: в Мережі розсекретили, з ким Потап зраджує Насті Каменських

Відомий зірковий блогер заявив, що знає, в чому реальна причина розбрату між Потапом та Настею Каменських. Виявляється, репер вскочив у гречку з найкращою подругою своєї дружини.

Про те, що у стосунках Потапа і Насті Каменських пробігла кішка відомо давно. В Мережі подейкували, що подружжя навіть хотіли розлучитися та все ж вирішили не поспішати з офіційним розлученням.

Раніше Потап і Настя регулярно публікували у своїх соціальних мережах спільні фото і з’являлися разом на світських заходах, а зараз вони один про одного практично не згадують у своїх Інстаграм-блогах. Крім того, подружжя практично не живуть разом. Поки Каменських знаходиться в Україні, Потап десь перебуває за кордоном і навпаки. Якщо слідкувати за соціальними мережами подружжя, то можна помітити, що останні 2 роки вони майже не були одночасно вдома в Україні.

Олексій Потапенко розповів, із ким з молодих артистів працює зараз
Блогер розповів, з ким Потап зраджує Насті Каменських

При цьому і Потап і Каменських запевняють, що розлучатися вони не збираються у їхніх стосунках все добре.

Нещодавно зірковий блогер Беспалов заявив, що знає, в чому причина розбрату між Каменських і Потапом. Так, блогер запевняє, що Олексій зраджував своїй дружині з її найкращою подругою Анею Андрійчук.

Настя Каменських і Анна Андрійчук
Настя Каменських і Анна Андрійчук

Всі, хто слідкує за Каменських знають, якими близькими подругами були Настя і колишня дружина Позитива Аня. Андрійчук постійно їздила з зірковим подружжям на відпочинок, була з ними на всі свята та вихідні. Та з жовтня 2022 року подруги відписалися один від одного в соціальних мережах і більше не спілкуються.

Звісно, Каменських приховує причину сварки з найкращою подругою, як і приховує проблеми у стосунках з Потапом.

Чому Каменських і Потап не оголошують про розлучення

Потап є продюсером Насті Каменських. Наразі кар’єра для співачки стоїть на першому місці, адже вона намагається “розкрутитися” у Латинській Америці. Схоже, між Потапом і Настею зараз суто ділові стосунки. А про розлучення вони не оголошують, щоб не створювати чорний піар навколо своїх імен.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.