Померла ще одна зірка серіалу “Моя прекрасна няня”: це прокляття тягнеться не лише за Анастасією Заворотнюк

Схоже, над акторками, що грали в адаптації серіалу "Моя прекрасна няня", навис злий рок. Щойно не стало російської виконавиці Анастасії Заворотнюк, як услід за нею пішла у засвіти й грецька нянька.

Акторка, яка стала нянею у відомому серіалі, відзнятому для грецької глядацької аудиторії, прожила 91 рік. Про смерть Деспіни Стиліанопулу сповістила племінниця знаменитості.

Уперше в кіно Деспіна з’явилася у 1960 році. Відтоді зіграла понад сотню ролей, переважно епізодичних. Оскільки особливо добре їй вдавалися ролі провінціальних дівчат із сільським акцентом, то акторка й отримала головну роль у грецькій версії “Моєї прекрасної няні”.

Не стало виконавиці головної ролі в ситкомі Моя прекрасна няня

Літня знаменитість померла у колі великої родини. Звісно, у такому поважному віці не обійшлося без хвороби, але рідні акторки не сповіщають діагноз. Поховали її в Афінах 12 червня.

Не стало виконавиці головної ролі в ситкомі Моя прекрасна няня

Уперше пригоди дивакуватої няні зняли у США в 1993 році. Ситком витримав 6 сезонів. А далі почалися адаптації для різних країн. Грецьким телеглядачам серіал показували у 2003-2005 роках. Росіяни переглянули аж 7 сезонів “Няні”. Останню серію побачили у перший день 2009 року.

Не стало виконавиці головної ролі в ситкомі Моя прекрасна няня

Російській няні не пощастило прожити таке довге життя, як її колежанці. Анастасія Заворотнюк померла 30 травня від пухлини в головному мозку. Зніматися зірка перестала з літа 2019 року.

Не стало виконавиці головної ролі в ситкомі Моя прекрасна няня

Останні кілька тижнів життя 53-річна акторка провела в хоспісі. Вона вже нікого не впізнавала й не могла говорити. Поховали Заворотнюк на Троєкурівському кладовищі 1 червня.

В Анастасії залишилося двоє дітей від Дмитра Стрюкова – Анна та Майкл, а також донька Міла від фігуриста Петра Чернишова. Спадщиною Заворотнюк розпорядилася ще за життя, переписавши кілька автівок на маму, а численну нерухомість – на старших дітей.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.