Арсен Мірзоян з 8-річною донею від Тоні Матвієнко засмагає на пляжі: двох синів від колишньої поряд не видно

Арсен Мірзоян любить усіх трьох своїх дітей від двох шлюбів. Та, здається, донечку від Тоні Матвієнко обожнює більше за синів. Ось і проводить із 8-річною дитиною весь вільний час.

Для того, щоб відвідати пляж та поплюскатися у водичці, необов’язково їхати на море, вирішив Арсен Мірзоян. Та й повіз свою 8-річну донечку Ніну Матвієнко до озера Тельбін, що знаходиться у межах Києва.

Чи взяли тато з донькою з собою зіркову матусю, незрозуміло. На світлинах присутні лише вони удвох. Можливо, Антоніна якраз фотографувала своїх найрідніших людей та викладала Інстаграм-Сторіз, а сама не захотіла показуватися на загал без засмаги?

Арсен Мірзоян показав, як підросла донька Ніна

З мамою Ніна взимку відвідала Дубай, де в Тоні був концерт. І там вони теж непогано провели час. Родина об’єдналася у повному складі лише торік у березні. До того часу Антоніна поневірялася по європах разом із двома доньками – старшою Уляною та Ніною.

Спочатку дівчата отаборилися в Португалії. Потім опинилися в Німеччині. Далі їхній шлях проліг до Великобританії. Менша дитина навіть устигла трішки походити до англійської школи.

Арсен Мірзоян показав з Антоніною Матвієнко, донькою Ніною та сином Владом

Арсен тим часом залишався у Києві з тещею Ніною Митрофанівною. Дружина лише зрідка навідувалася до України, щоб побачитися з ріднею і знову поверталася назад.

Окрім Ніни, у Мірзояна є двоє старших синів від першого шлюбу – Артем і Влад. З їхньою мамою Ганною чоловік і досі не спромігся налагодити людські стосунки. Жінка ніяк не може вибачити зраду й розлучення.

Сини ставляться до батька прихильніше. Артем разом із мамою виїхав до Німеччини на початку повномасштабного вторгнення. А старший Влад опановує у Києві спеціальність ІТшника, то мешкає разом із батьком та його другою родиною.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.