Перший день народження без дружини: Мурат Налчаджиоглу відсвяткував своє 47-річчя без усмішки та на самоті

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу вперше за багато років відсвяткував свій день народження без дружини. Як минуло свято для підприємця?

Мурат Налчаджиоглу, відомий український підприємець, давно здобув популярність. Про знаменитість дізнались, коли він перебував у стосунках з Ані Лорак. Втім, зірковий шлюб не протримався довго, а тому невдовзі знаменитості вирішили розійтись.

Тоді мережею ходили чутки, що Мурат Налчаджиоглу зрадив Ані Лорак, а тому співачка вирішила від нього піти. Хай там як, але після розлучення чоловік знайшов нове кохання – Лілію Реус. Закохані довго зустрічались, а у червні минулого року зіграли весілля.

День народження Мурата Налчаджиоглу

Проте, довго новоспечена родина не протрималась. Вже за декілька місяців після весілля Лілія Реус переїхала, а пара більше не жила разом. Довго закохані тримали в таємниці, чому вирішили розійтись. Втім, вже цього року стало відомо напевно – Реус і Налчаджиоглу розлучились.

Український підприємець Мурат Налчаджиоглу відзначив свій день народження без дружини
Український підприємець Мурат Налчаджиоглу відзначив свій день народження без дружини

Вчора, 12 червня, відомий український підприємець святкував свій день народження. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Мурат Налчаджиоглу продемонстрував фото зі своєю донькою від Ані Лорак. Архівним кадром чоловіка з днем народження привітали друзі.

Втім, у день народження Мурата Налчаджиоглу його доньки поруч найімовірніше не було – вона живе з мамою у росії. Знаменитість вперше за довгі роки відзначив таке важливе свято без дружини, адже до цього вони довго були разом.

Український підприємець Мурат Налчаджиоглу відзначив свій день народження без дружини
Український підприємець Мурат Налчаджиоглу відзначив свій день народження без дружини

Можна припустити, що Мурат Налчаджиоглу святкував свій день народження у компанії нової обраниці. Не так давно стало відомо, що чоловік почав зустрічатись з Анастасією – українською моделлю.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.