Колишня Мурата Налчаджиоглу в день його 47-річчя подала знак, що не все втрачено: “Усе, що тобі потрібно”

Колишня дружина бізнесмена Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус натякнула, що між ними ще не все втрачено. Дівчина зробила неоднозначний допис у день народження Мурата.

Мурат Налчаджиоглу – відомий український бізнесмен турецького походження. Та українська публіка знає чоловіка через те, що протягом 10 років він був одружений на співачці Ані Лорак. Після розлучення з Лорак у 2019 році особисте життя Мурата вражає своєю бурхливістю.

Так, вже за рік після розлучення з Ані Лорак Налчаджиоглу представив публіці свою нову кохану – молодшу на 20 років візажистку Лілію Реус. Саме вона стала його другою дружиною. Мурат і Лілія зіграли весілля влітку 2023 року. Та вже через 4 місяці подружжя подали на розлучення.

Український підприємець Мурат Налчаджиоглу відзначив свій день народження без дружини
Як виглядає друга дружина Мурата Налчаджиоглу

І хоча експодружжя не називали причини розлучення, ймовірно нею стала інша жінка. Ще будучи в законному шлюбі з Реус, Мурат вже транслював у соціальних мережах стосунки з молодою моделлю Анастасією Фоксі. Цікаво, що Мурат навіть встиг зробити Фоксі пропозицію руки і серця, та нещодавно стало відомо, що вони розійшлися. Про розставання повідомила Анастасія Фоксі у своєму Інстаграм-блозі.

Нова дівчина Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи збирається за нього заміж
Як виглядає колишня наречена Мурата Налчаджиоглу

В день народження Мурата Налчаджиоглу його колишня дружина Лілія зробила у своєму Інстаграм-блозі неоднозначний допис, натякнувши на можливе відновлення стосунків з чоловіком.

Так, на фото Лілія позувала у красивій літній сукні на фоні будинку.

Усе, що тобі потрібно – це кохання

, – написала Реус.

І поки Лілія Реус лише натякає Мурату на можливе відновлення стосунків, його колишня наречена Анастасія Фоксі, схоже, також хоче повернутися до турецького бізнесмена. Так, дівчина привітала екскоханого з днем народження у своєму Інстаграм-блозі.

Колишня наречена Мурата Налчаджиоглу привітала його з днем народження
Колишня наречена Мурата Налчаджиоглу привітала його з днем народження

З твоїм днем, рідний

, – написала Фоксі, прикріпивши спільне фото.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.