Поїхала за кордон та викрила схему збагачення на залізниці: Алла Мазур провела журналістське розслідування

Алла Мазур надихає інших журналістів на проведення власних розслідувань заради справедливості. Вона доводить, що у будь-яких умовах можна досягти результату, якщо діяти злагоджено та професійно.

Відомо, що корупція є серйозною проблемою для багатьох країн світу, і не лише в  Україні. Особливо вразливими до корупційних схем залишаються державні підприємства, зокрема, залізничний транспорт. Нещодавнє журналістське розслідування Алли Мазур, популярної української телеведучої та журналістки, викрило одну з таких схем.

Початок розслідування

Алла Мазур вирушила з Києва до Відня потягом. Під час своєї поїздки, вона випадково натрапила на інформацію про сумнівні фінансові операції, пов’язаних із залізничним транспортом. Ця інформація стала поштовхом для подальшого розслідування.

Розкриття схеми

В процесі розслідування стало відомо, що корупційна схема включала кілька ключових елементів:

1. На Угорському кордоні в український вагон заходили тамошні “перевіряючи” і під приводом того, що пасажири не роздруковували квитки, здирали з них чималі гроші.

2. Працівники УЗД не чинили опору таким незаконним діям людям, які навіть категорично відмовлялись надати свої документи та поводились грубо як з пасажирами, так і з відомою журналісткою. Таким чином українці, знаходячись у вагоні, що вважається територією України, опинялися сам на сам з обурливим свавіллям.

Пані Алла розповідала про такі речі, супроводжуючи все відео, яке вона особисто знімала під час цієї абсурдної ситуації.

Наслідки розслідування

Результати розслідування Алли Мазур були представлені громадськості у телерепортажі, що спричинило значний резонанс у суспільстві.

Та на жаль, журналістка також розповіла, що після повернення в Україну неодноразово звернулася до керівництва Укрзалізниці з проханням прокоментувати дії, а точніше, бездіяльність її робітників, але й досі не отримала жодної відповіді.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.