Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

На перший погляд, вишиванка, яку Олександр Усик одягнув перед своїм довгоочікуваним боєм з Тайсоном Ф’юрі, виглядає як традиційний український одяг, що демонструє національну гордість і патріотизм. Однак, у кожному стібку цієї унікальної сорочки приховані символи та значення, які розповідають про більше, ніж просто естетику. Вишиванка, вишита чорними нитками на червоному полотні, є не лише елементом одягу, але й потужним оберегом, що передає глибокі історичні та культурні коди українського народу.

Що майстрині зашифрували у вишиванці Усика. Скриншот фото з Мережі

Спеціально до цієї події львівські майстрині матір та донька  Мар’яна та Марта Назарчук лише за 2 тижні зробили для славетного важковаговика цей витвір мистецтва.

Оберіг

Вони розповіли, що спочатку вважали за потрібне на спині зобразити українського козака, але потім зрозуміли, що потрібно до цього підійти сучасніше. І коли дізналися, що боксер захоплюється подвигом героя Олександра Мацієвського, який перед розстрілом вигукнув “Слава Україні!”, і навіть написав на його честь зворушливий вірш, то зрозуміли, що саме він повинен бути на сорочці, щоб надихати Усика на перемогу. До того ж слова з вірша поряд с портретом також були доречними.

Крім того, жінки спереду вишили чорними нитками  слов’янський орнамент “Алатир”, що символізує Бога-Творця, а це означає абсолютну гармонію та рівновагу, які потребує у бою спортсмен.

Швачки були впевнені, що така сорочка не лише сподобається Усику, а й допоможе йому перемогти сильного суперника.

Єдине, про що не здогадувалися майстрині, так про те, що Олександр не любить червоного кольору. Коли він про це сказав, то жінки трошки засмутилися, бо не вгадали цього, але Олександр був вдячним за їхню працю і, без сумніву, зрозумів, що ця сорочка стане його оберегом.

Після історичної перемоги Усика над Ф’юрі цінність цього виробу значно зросла, а сорочка стала вже зараз реліквією.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.