Зірка “Кварталу-95” Олена Кравець шукає новий дім: забирає з собою малих дітей, а про чоловіка – ні слова

Відома українська актриса та у минулому зірка "Кварталу-95" Олена Кравець повідомила, що збирається переїхати до села. Знаменитість пояснила причину.

Олена Кравець, відома українська актриса та блогерка, активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Саме із зіркового блогу її шанувальники можуть дізнатись про останні новини з життя знаменитості.

Так, наприклад, нещодавно зірка повідомила про те, що збирається переїхати до села. Олена Кравець опублікувала відео, в якому попросила допомоги у своїх підписників. Актриса зазначила, що її діти вмовили її переїхати поближче до природи.

Кравець переїжджає до села

На своїй Інстаграм-сторінці Олена Кравець опублікувала відео з кадрами з природи. На них дітлахи відомої української актриси бавляться біля річки та активно відпочивають. В описі до відео знаменитість відтворила діалог зі своїм сином, який повідомив, що вони з сестрою захотіли пожити в селі.

Олена Кравець з Кварталу-95 повідомила, що збирається переїхати з дітьми до села
Олена Кравець з Кварталу-95 повідомила, що збирається переїхати з дітьми до села

Олена Кравець додатково пояснила, що вона з малечею шукає будиночок біля води в селі неподалік від Києва. За словами зірки, вона хоче орендувати житло на період до кінця літа. Знаменитість попросила порадити шанувальників і колег, де можна знайти таку оселю на декілька місяців.

У коментарях до нового допису Олени Кравець її шанувальники та друзі одразу активізувались. Користувачі мережі почали радити знаменитості, де краще обрати будинок і навіть запропонували їй декілька реальних варіантів – у садових товариствах неподалік від української столиці.

Олена Кравець з Кварталу-95 повідомила, що збирається переїхати з дітьми до села
Олена Кравець з Кварталу-95 повідомила, що збирається переїхати з дітьми до села

Варто зазначити, що у своєму відео знаменита українська актриса Олена Кравець не сказала ні слова про те, де наразі знаходиться та живе її чоловік Сергій Кравець. Зірка “Кварталу-95” також не розповіла й про те, чи буде її обранець і тато дітей жити в сільському будинку разом зі своєю родиною.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.