Не стали на заваді карʼєри: Фреймут, Осадча та інші артисти, хто не пішов зі сцени після народження дітей

Інколи артистам доводиться жертвувати карʼєрою заради виховання дітей. Проте є українські знаменитості, яким навіть декілька дітей не стали на заваді успіху.

Український шоу-бізнес знає багато прикладів, коли знаменитості не лише досягають значних професійних висот, а й успішно виконують роль багатодітних батьків.

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут з чоловіком та дітьми
Ольга Фреймут з чоловіком та дітьми

Ольга Фреймут — одна з найяскравіших зірок українського телебачення, яка успішно поєднувала професійні досягнення з материнськими обов’язками. У неї троє дітей від двох різних чоловіків. Старша дочка, Злата, народжена від іноземця Ніла Мітчелла, проживає та навчається у Лос-Анджелесі, де активно демонструє свій інтерес до публічного життя у соціальних мережах. Двох молодших дітей, Євдокію та Валерія, Фреймут рідко показує публіці. Вони живуть з матір’ю за кордоном з початку повномасштабного вторгнення, а саме – у Лондоні.

Віктор Павлік

Віктор Павлік з дружиною та наймолодшим сином
Віктор Павлік з дружиною та наймолодшим сином

Віктор Павлік — відомий український співак, який, незважаючи на особисті амбіції, залишається відданим батьком. За своє життя він був одружений чотири рази і має дітей від кожного шлюбу. Старший син, Олександр, пішов стопами батька і теж хотів стати співаком, взявши участь у вокальному шоу “Х-фактор”. Христина, єдина донька від другого шлюбу, живе приватним життям і зовсім уникає будь-якої  публічності. У третьому шлюбі з Ларисою Созаєвою у Віктора народився син, який трагічно помер у віці 22 років від онкології. З четвертою дружиною, Катериною Реп’яховою, у співака народився ще один син.

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Катя Осадча с чоловіком Юрієм Горбуновим та двома синами
Катя Осадча с чоловіком Юрієм Горбуновим та двома синами

Катерина Осадча — незмінна ведуча “Світського життя”, яка разом зі своїм чоловіком Юрієм Горбуновим створила міцну багатодітну родину. Вона виховує трьох синів. Старший син Ілля, народжений від першого шлюбу з депутатом Олегом Поліщуком. Другого хлопчика, Івана, як і наймолодшого сина, який народився в 2021 році, Осадча народила від Юрія Горбунова. Шанувальники з нетерпінням чекають на новини про народження дівчинки у цій родині. Катерина, незважаючи на значні обов’язки матері, продовжує працювати на телебаченні, залишаючись однією з найпопулярніших телеведучих України.

Андрій Доманський

Андрій Доманський з доньками
Андрій Доманський з доньками

Андрій Доманський — багатодітний батько, який виховує п’ятьох дітей від трьох різних жінок. У телеведучого чотири доньки: Василіна, Лада, Кіра та Віра, і єдиний син Василь. Незважаючи на численну родину, Андрій зміг досягти значних успіхів у телевізійній кар’єрі. Він є одним з найвідоміших телеведучих України, вміло поєднуючи роботу з обов’язками батька.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.