“Щаслива страшно”: 48-річна Наталія Могилевська вперше показала зворушливі кадри з молодшою донькою Софією

Знаменита українська співачка Наталія Могилевська не так давно з головую пірнула у материнство. І хоча зірка не вдається в деталі, деякими моментами життя з двома доньками артистка поділилася.

Наталія Могилевська – ім’я, яке асоціюється з талантом, щирістю та доброзичливістю. Вона зуміла зібрати мільйонну аудиторію не лише завдяки своїй творчості, але й завдяки своїм людським якостям. Артистка завжди відрізнялася усміхненістью та теплим ставленням до оточуючих, що допомогло їй здобути любов і повагу своїх шанувальників.

Наталія ніколи не була помічена в гучних скандалах, що є рідкістю у світі шоу-бізнесу. Могилевська завжди знаходила час для своїх прихильників, щиро ділилася радощами та переживаннями, що тільки зміцнювало зв’язок між нею та її аудиторією.

Наталія Могилевська розповіла про стосунки з дітьми
Наталія Могилевська розповіла про стосунки з дітьми

Не так давно у житті Наталії стався новий та значний етап – материнство. В 48 років співачка вдочерила двох дівчаток, і хоча цей крок відбувся ще близько двох років тому, тільки зараз вона починає обережно ділитися подробицями свого сімейного життя. Співачка зізналася, що спочатку не планувала розповідати про доньок на широку аудиторію, проте вирішила поділитися цією важливою частиною свого життя, адже таку інформацію важко приховувати і артистка не хотіла, щоб журналісті спекулювали на цій темі.

Наталя Могилевська удочерила двох дівчат
Наталя Могилевська удочерила двох дівчат

Наталія зізнається, що обличчя дівчаток поки не показує громадськості, зберігаючи приватність своєї родини. Однак вона з радістю розповідає про свої будні як мами. Наприклад, нещодавно співачка поділилася історією про свою молодшу доньку Софію. Співачка розповіла, що Софія довгий час спала у своєму ліжечку поряд з нею, але дівчинка вже виросла з нього і захотіла спати окремо. Тоді Наталія вирішила придбати нове ліжко для доньки, і не просте, а з елементами спортивного майданчика. Софії так сподобалася новинка, що вона тепер постійно грається у своїй спальні і не хоче залишати нове місце.

Наталія Могилевська показала, як грається молодша донька
Наталія Могилевська показала, як грається молодша донька

Збірку нового ліжка Наталія провела разом зі старшою дочкою Мішель, поки молодша була у дитячому садочку. Співачка із захопленням розповідає цю історію, і неозброєним оком видно, що вона щаслива у материнстві. Її очі світяться радощами, коли вона говорить про своїх доньок, і це щире щастя передається її шанувальникам.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.