Один композитор, інший по бізнесу: журналіст Дмитро Гордон розповів, де зараз живуть його повнолітні сини

Відомий український журналіст та інтерв'юєр Дмитро Гордон розповів, йому його троє повнолітніх синів перебувають за кордоном та чи збираються повертатися в Україну.

Відомий журналіст та ведучий Дмитро Гордон завжди привертав увагу не лише своїми професійними досягненнями, а й особистим життям. Під час війни в Україні багато хто цікавиться, де перебувають його діти, особливо троє повнолітніх синів. В інтерв’ю для проєкту ТСН Дмитро Гордон розповів, що його сини перебувають за кордоном, де вони народилися та будують свої кар’єри. Двоє з них живуть у Америці, а третій – у Європі.

Дмитро Гордон розказав, де знаходяться його повнолітні сини
Дмитро Гордон розказав, де знаходяться його повнолітні сини

Гордон розповів, що один із його синів є композитором, а інший – бізнесменом. Вони переїхали за кордон не під час війни, а понад десять років тому і вже встигли здобути там визнання. Один з них навіть має американське громадянство. Цікаво, що Дмитро Гордон є багатодітним батьком і має насичене особисте життя, про яке він неодноразово жартував.

Сини журналіста Дмитра Гордона
Сини журналіста Дмитра Гордона

Журналіст був тричі одружений і має сімох дітей від офіційних шлюбів. Проте Гордон сам жартує, що може мати й позашлюбних нащадків, а як відомо, в кожному жарті є доля правди.

З першою дружиною Наталією Дмитро Гордон прожив у шлюбі вісім років. У цьому союзі народився їхній син Ростислав. Після розриву з Наталією Дмитро неодноразово зазначав, що підтримує добрі стосунки з нею і дбає про їхнього спільного сина.

Другим коханням Гордона стала жінка на ім’я Злата. У 1995 році в них народився син Дмитро, хоча офіційно пара не була одружена. Незважаючи на це, Гордон завжди дбав про сина і підтримував тісний зв’язок з ним.

У другому офіційному шлюбі Дмитро Гордон став батьком двох дітей: доньки Єлизавети та сина Лева. Цей шлюб був значним етапом у його житті, і він завжди наголошував на важливості родини та батьківства.

Олеся Бацман - третя офіційна дружина Дмитра Гордона
Олеся Бацман – третя офіційна дружина Дмитра Гордона

Третя дружина, Олеся, народила журналісту трьох доньок: Санту, Алісу та Ліану. Дмитро Гордон часто говорить про те, наскільки важливою для нього є роль батька і як багато радості приносять йому його діти. Він завжди намагається приділяти їм максимальну увагу, навіть незважаючи на свою насичену робочу діяльність.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.