Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Коли люди одружуються, вони хочуть зберегти цей союз один раз і на все життя. Проте інколи стається так, що пари розлучаються по різним причинам. Шлюб, який починається з обіцянок вічної любові, часом стикається з випробуваннями, які важко подолати. Нещодавно про своє розлучення розповіла співачка SLAVIA, екс-дружина співака Дзідзьо. Її історія є прикладом того, як можна зберегти повагу та дружні стосунки навіть після розриву.

Дзідзьо і Славія прожили разом близько 20 років
Дзідзьо і Славія прожили разом близько 20 років

SLAVIA та Дзідзьо були одружені ще зі студентських часів, проживши разом близько 20 років. Їхній шлюб був сповнений щасливих моментів, але згодом стався крах. Михайло, відомий під сценічним ім’ям Дзідзьо, зізнався, що в якийсь момент їхні стосунки більше нагадували відносини брата з сестрою. Це стало сигналом для обох, що розлучення не уникнути.

Дзідзьо та співачка SLAVIA одружилися ще у студентські роки
Дзідзьо та співачка SLAVIA одружилися ще у студентські роки

SLAVIA в одному з інтерв’ю поділилася, що вони з чоловіком розійшлися друзями, без сварок та скандалів. Вони й досі підтримують дружні стосунки, за потреби можуть подзвонити один одному за порадою або просто поговорити. Цей приклад показує, що розлучення не завжди має бути болючим і скандальним.

Славія розлучилася з Дзідзьо влітку 2021 року
Славія розлучилася з Дзідзьо влітку 2021 року

Особливим моментом стала історія, коли після розлучення, влітку 2021 року, SLAVIA та Дзідзьо пішли святкувати цю подію в улюблений ресторан. Артисти проговорили декілька годин і не помітили, як пройшов час. На перший погляд, може здатися, що якщо люди так добре спілкуються, вони могли поспішити з розлученням. Проте SLAVIA не шкодує про своє рішення. Після розриву стосунків співачка почала отримувати багато уваги від чоловіків, що безперечно їй подобається.

Дзідзьо неодноразово приписували роман з Олею Цибульською
Дзідзьо неодноразово приписували роман з Олею Цибульською

У мережі та серед шанувальників ширилися чутки, що причиною розлучення стала співачка Оля Цибульська. Проте вона спростувала ці чутки, запевнивши, що з Дзідзьо у неї були лише професійні відносини.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?