Скільки разів виходила заміж Алла Пугачова: найгучніші романи Примадонни, які були до Максима Галкіна

Алла Пугачова є однією з найвідоміших співачок радянських часів. Її неймовірний талант і харизма привертали увагу не лише фанатів, але й численних залицяльників.

Зіркова кар’єра Примадонни супроводжувалася яскравими романами та шлюбами, які завжди викликали великий інтерес у публіки. За своє життя Алла Борисівна вийшла заміж п’ять разів. Розглянемо детальніше, хто були ці чоловіки, що стали частиною життя легендарної артистки.

Миколас Орбакас

Алла Пугачова з дочкою та першим чоловіком
Алла Пугачова з дочкою та першим чоловіком

Перший чоловік Алли Пугачової, Миколас Орбакас, був акробатом литовського походження. Вони познайомилися коли Аллі було лише 20 років. Саме в цьому шлюбі народилася їхня донька Христина Орбакайте, яка згодом стала відомою співачкою та актрисою, як її знаменита мати. Кар’єра Пугачової набирала обертів, що призводило до частих гастролей і відсутності вдома, через що почалися непорозуміння, і пара вирішила розійтися.

Олександр Стефанович

Другий чоловік Алли Пугачової
Другий чоловік Алли Пугачової

Другий шлюб Алли Пугачової був з Олександром Стефановичем, режисером і сценаристом. Вони одружилися у 1977 році і прожили разом близько чотирьох років. Алла вже була відомою виконавицею, що означало багато уваги з боку шанувальників. Однак вибагливий і складний характер Пугачової привів до розладу в сімейному очагу. Остаточно стосунки завершилися після зради чоловіка, що й стало причиною їхнього розлучення.

Євген Болдин

Євген Болдин та Алла Пугачова
Євген Болдин та Алла Пугачова

Третім чоловіком Примадонни став її продюсер і концертний директор Євген Болдин. Подружжя прожило разом вісім років, але розлучилися, не розкриваючи офіційної причини. За чутками, Пугачова дізналася про численні зради Болдина, але ніколи не коментувала це публічно.

Філіпп Кіркоров

Алла Пугачова та її четвертий чоловік Філіп Кіркоров
Алла Пугачова та її четвертий чоловік Філіпп Кіркоров 

Четвертий шлюб Алли Пугачової був з молодим співаком Філіппом Кіркоровим. Багато років Кіркоров був безнадійно закоханий у співачку, і після тривалих залицянь вони одружилися у 1994 році та навіть вінчалися у церкві. Їхній шлюб тривав одинадцять років, хоча пара перестала жити разом задовго до офіційного розриву. Колишнє подружжя залишилось друзями, на відміну від попередніх чоловіків.

Максим Галкін

Максим Галкін та його дружина Алла Пугачова
Максим Галкін та його дружина Алла Пугачова

П’ятий чоловік Алли Пугачової, Максим Галкін, є, мабуть, найвідомішим серед усіх її обранців. Максим молодший за Аллу на 28 років, але це не завадило їм закохатися один в одного. Вони одружилися у 2011 році, і, незважаючи на засудження оточення та скептичні прогнози, цей шлюб триває вже більше 22 років. Разом вони виховують двох дітей, яких народила сурогатна мати.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.