Вєрка Сердючка підозрює у плагіаті італійських переможців Євробачення: що тепер буде з кар’єрою групи

Сердючка опублікувала відео у соцмережах із порівнянням двох пісень, в чому запідозрив плагіат своєї відомої пісні переможців Євробачення. Чому вони так вчинили?

Андрій Данилко, відомий український співак, артист, телеведучий, який має сценічне ім’я Вєрка Сердючка. Його хіти відомі українцям вже понад 20 років, пісні артиста грають завжди і всюди, вони стали “історичними”. Вєрку Сердючку можна почути на дискотеках, випускному, на радіо, на весіллях, на святкуванні дня народження. Для нас все життя Вєрка Сердючка є позитивним ім’ям, яке заряджає енергією та надихає.

Андрій Данилко подарував світу не просто сценічного героя, а “батарейку-енерджайзер”. Артист все життя виступає в сукнях, зі штучним декольте, окулярами та великою зіркою на голові.

Але у 2007 році Вєрку Сердючку почали впізнавати вже й закордоном. В цьому році артист разом зі своєю командою брав участь у змаганні в музикальному шоу “Євробачення” з піснею “Dancing Lasha Tumbai”.

Пісня у танцювальному жанрі написана із сумішшю різних мов – української, російської, англійської та німецької. У змаганні Вєрка Сердючка підірвала зал гучними оваціями та разом із командою посіла друге місце. У цей день артист отримав почесний титул “Міс Євробачення-2007”. А пісня увійшла у топ 8 найяскравіших виступів за всю історію музичного змагання.

Данилко підозрює переможців Євробачення у плагіаті Сердючки
Данилко підозрює переможців Євробачення у плагіаті Сердючки

Виступ став легендарним, організатори тепер постійно запрошують  Сердючку як почесного гостя у конкурсі. Як пісня, так і артист набули дуже сильної популярності. Вєрку Сердючку закордоном дуже люблять, його концерти у гастрольних турах збирають тисячі відвідувачів.

Багато людей намагались переспівати артиста, парадувати, скопіювати, підробити, але ні в кого не виходило краще – ніж оригінальний виступ Сердючки.

Але нещодавно Андрій Данилко запідозрив плагіат у переможців “Євробачення 2021” італійського гурту Maneskin. Вони випустив пісню “Mark Chapman”, на який відреагувала Сердючка у своєму інстаграмі порівнюючи музику в пісні, яка дуже схожа на хіт співачки “Dancing Lasha Tumbai”. Композиція гурту була опублікована ще у 2023 році, проте Сердючка наполягає порівняти музику.

Данилко підозрює переможців Євробачення у плагіаті Сердючки
Данилко підозрює переможців Євробачення у плагіаті Сердючки

Кінець пісні завершується знайомим музикальним мотивом, але з іншим звучінням інструменту, що відрізняє цей уривок від музики у пісні Сердючки.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.