Слава Камінська здивувала вартістю своєї сумки: вона коштує 55 тисяч, але не вміщає навіть пляшку води

Слава Камінська, відома українська артистка та блогерка, продемонструвала недешеву сумочку. Знаменитість обрала аксесуар від українського бренду.

Відома українська співачка Слава Камінська після початку повномасштабного вторгнення переїхала жити за кордон. Нині знаменитість разом із дітьми від колишнього чоловіка мешкає у Нідерландах. Про своє життя зірка розповідає на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Так, наприклад, нещодавно артистка продемонструвала, як прогулюється вулицями міста. Слава Камінська обрала цікавий образ для прогулянки – вона вирішила вбратись у яскравий літній костюм. Прикрасила образ зірка дорогою сумкою.

Сумка Слави Камінської

Знаменитість завжди відрізнялась бажанням виглядати ефектно. На новій світлині, яку артистка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм, можна у цьому впевнитись. Зірка вийшла на вулицю у красивому одязі, який нагадує про літо.

Артистка Слава Камінська показала сумку від українського бренду за 55 тисяч гривень
Артистка Слава Камінська показала сумку від українського бренду за 55 тисяч гривень

Яскраву зелену майку зірка доповнила штанним костюмом у блакитних відтінках. Взула Слава Камінська білі кросівки, а на її очах можна було побачити стильні захисні окуляри від сонця. Із зачіскою знаменитість вирішила не мудрувати та просто розпустила волосся.

Втім, найголовнішим в образі Слави Камінської виявилась брендова сумочка. Вона назвала її своєю улюбленою. “Ведмедик на півночі”, – так описала аксесуар відома українська артистка. Знаменитість уточнила, що це сумка від бренду української дизайнерки Олександри Токарєвої.

Артистка Слава Камінська показала сумку від українського бренду за 55 тисяч гривень
Артистка Слава Камінська показала сумку від українського бренду за 55 тисяч гривень

Варто зазначити, що українська мода не з дешевих. На офіційному сайті бренду таку сумку продають за 55 360 тисяч гривень. Аксесуар відрізняється відносно невеликими розмірами та яскравим забарвленням.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.