Куди подівся Сергій Жадан після розставання з Христиною Соловій: прийняв для себе дуже непросте рішення

Христина Соловій здавалася всім дуже скромною дівчинкою. Насправді ж усередині співачки приховувався потужний вулкан. Стосунки з Сергієм Жаданом відкрили справжню сутність зірки.

Коли пішли чутки про роман між двома зірками Сергієм Жаданом та Христиною Соловій, пара довго намагалася приховати стосунки, прикриваючись спільними колабораціями. Напевно, робили так, бо письменник і музикант ще був офіційно одружений з Іриною Куніциною.

Подружжя прожило майже півтора десятиріччя, виховуючи доньку Марію. А розлучення оформили лише у 2023 році. А у Христининому кліпі “Юність” Жадан знявся ще у грудні 2022-го. На відео вони дуже пристрасно обіймалися й цілувалися.

Куди подівся Сергій Жадан після розставання з Христиною Соловій

Далі співачку та лідера гурту “Жадан і Собаки” стали постійно бачити разом. Знаменитості то прогулювалися, тримаючись за руки, то влаштовували спільні проєкти, то відвідували одні й ті ж заходи.

От тільки на загал нічого про свої почуття не розповідали. А восени 23 року випустили спільний кліп “Серце”. Сумнівів у коханні між двома зірками більше ні в кого не залишилося.

Лише в березні 2024 року Христина відкрила правду про роман із Жаданом. Вона розповіла Маші Єфросиніній, що познайомилася з Сергієм, коли прийшла до нього на інтерв’ю.

Куди подівся Сергій Жадан після розставання з Христиною Соловій

За кілька тижнів після цієї зустрічі музикант запропонував записати спільну пісню. Спочатку між ними були суто робочі стосунки, а 23 лютого 2022 року чоловік запропонував випити. Тоді все й закрутилося.

Згодом знаменитість закохалася в іншого чоловіка. Христина шукала слушний момент, щоб розповісти про це Жадану. Та не встигла – він дізнався сам. Отак і розсталися. Соловій після цього дуже переживала й навіть підсіла на антидепресанти.

Сергій вирішив припинити всі обговорення його невдалого роману з підопічною Святослава Вакарчука, приголомшивши загал рішенням піти служити у ЗСУ. Услід за письменником зробили подібну заяву й решта учасників гурту “Жадан і Собаки”.

Почали готуватися до мобілізації ще взимку, пройшовши ВЛК. Тепер служитимуть у бригаді “Хартія”, на потреби якої раніше активно робили збір коштів.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.