Кохання довжиною в життя: чому Софія Ротару не вийшла заміж вдруге після смерті свого чоловіка-музиканта

Міцне та щире кохання у шоубізнесі – диво, яке трапляється рідко. Як відомій українській співачці Софії Ротару вдалось пронести почуття до чоловіка крізь усе життя?

Сімейне життя Софії Ротару та чоловіка всього її життя Анатолія Євдокименка налічує 34 щасливі роки. Історія була казковою, хоча й молода артистка не одразу побачила в симпатичному хлопцеві свою долю.

Історія кохання Софії Ротару

Чутки про те, що майбутній чоловік Софії Ротару полюбив свою дружину, побачивши обкладинку з її зображенням, насправді правда. Коли у 17 років артистка перемогла в конкурсі самодіяльності, її світлину надрукували на журналі “Україна”.

Молодий Анатолій Євдокименко тоді перебував на службі в армії. Їм привезли свіжу пресу, а той самий особливий журнал він повісив над своїм ліжком. Чоловік сам собі пообіцяв знайти дівчину після того, як повернеться додому.

Відома українська співачка Софія Ротару та Анатолій Євдокименко прожили разом 34 роки
Відома українська співачка Софія Ротару та Анатолій Євдокименко прожили разом 34 роки

Він стримав слово. Знайшовши красуню, він постійно навідувався до гуртожитку, де вона тоді жила. Анатолій Євдокименко носив Софії Ротару подарунки, квітки та солодощі, кликав її на побачення та зізнавався у коханні. Втім, дівчина залишалась неприступною.

Вона посилала на зустрічі з чоловіком своїх сусідок і лише через 2 роки відповіла кавалеру взаємністю. 1968 року молода пара зіграла весілля, а вже через два роки в їхній родині на світ з’явився єдиний син Руслан.

Відома українська співачка Софія Ротару та Анатолій Євдокименко прожили разом 34 роки
Відома українська співачка Софія Ротару та Анатолій Євдокименко прожили разом 34 роки

Вони прожили разом усе життя, а Євдокименко був для Софії Ротару не лише коханим чоловіком, але й професійною опорою. Втім, 1998 року у коханого артистки стався інсульт. Він довго відновлювався та частково залишався паралізованим.

Через 4 роки інсульт спіткав Євдокименка знову, а третій сердечний приступ забрав його життя. Після смерті свого чоловіка Софія Ротару більше нікого не покохала, не починала стосунків і не виходила заміж. У житті артистки було всього одне справжнє кохання – Анатолій.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.