Українські зірки, які ще жодного разу не були одружені: Леся Нікітюк, Злата Огнєвіч, Андрій Данилко та інші

Життя зірок завжди знаходиться під пильним оком суспільства, і часто їхні особисті проблеми обговорюються на загал. Однак, популярність не завжди є гарантією щасливого особистого життя.

У сучасному світі успіх та популярність часто сприймаються як синоніми щастя. Проте, життя багатьох зірок свідчить про те, що зовнішній блиск не завжди відображає справжній стан їхнього особистого життя. Деякі з найвідоміших українських зірок, попри свій безсумнівний професійний успіх, залишаються неодруженими.

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк у 2019 році відмінила весілля
Леся Нікітюк у 2019 році відмінила весілля

36-річна телеведуча Леся Нікітюк є однією з найяскравіших постатей українського телебачення. Її харизма та почуття гумору підкорили мільйони глядачів. Проте, попри свою популярність, Леся жодного разу не була одружена. Відомо, що одного разу вона майже пішла під вінець, проте у 2019 році весілля було скасоване через сварку з молодим чоловіком. Зараз телеведуча не розкриває подробиці свого особистого життя, тому цілком ймовірно, що її заміжжя може стати неочікуваною новиною для багатьох.

Олексій Дурнєв

Олексій Дурнєв жодного разу не був одружений
Олексій Дурнєв жодного разу не був одружений

Блогер та шоумен Олексій Дурнєв, якому 37 років, також ніколи не був одружений. Попри те, що йому приписували романи з різними жінками, зокрема з подругою Дашею Астаф’євою, жодні з цих стосунків не завершилися шлюбом. Олексій відомий своїм гострим розумом та гумором, але, здається, він ще не знайшов ту єдину, з якою б захотів зв’язати своє життя офіційними узами.

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч шукала своє щастя в проєкті Холостячка
Злата Огнєвіч шукала своє щастя в проєкті Холостячка

Співачка Злата Огнєвіч також стикається з труднощами в особистому житті. Попри її чарівність та талант, вона часто розповідала, що їй не щастить з чоловіками. Її серце неодноразово було розбите, а деякі з її обранців виявлялися вже одруженими. Злата намагалася знайти своє щастя на телевізійному проекті “Холостячка”, проте й ці спроби не увінчалися успіхом.

Андрій Данилко

Андрій Данилко зізнався, коли збирається покінчити з холостяцьким життям
Андрій Данилко зізнався, коли збирається покінчити з холостяцьким життям

Андрій Данилко, відомий комічний співак, який створив образ Вєрки Сердючки, також залишається неодруженим. У свої 50 років він зізнається, що не має власної сім’ї не тому, що не хоче, а тому, що йому не вдалося побудувати серйозні стосунки. Його персонаж Вєрка Сердючка приносить радість мільйонам, але справжнє щастя в особистому житті для Андрія поки залишається недосяжним.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.