У дівчинки мамина усмішка, а хлопчик – копія батька: Максим Галкін замилував мережу фото з підрослими дітьми

Відомий комік та шоумен Максим Галкін зачарував мережу новою світлиною зі своєю сімʼєю. Шанувальники помітили, як схожі двійнята на своїх зіркових батьків.

Нещодавно відомий шоумен Максим Галкін зачарував своїх шанувальників зворушливою фотографією зі своєю родиною. 18 червня він святкував свій день народження і вирішив поділитися цим особливим моментом із публікою. На події була присутня його знаменита дружина, Алла Пугачова, яка, незважаючи на свої 75 років, виглядала неймовірно свіжо та елегантно.

Фотографія, якою поділився Максим, миттєво стала сенсацією в мережі. На знімку він разом з Аллою та їхніми дітьми, Гаррі та Лізою, які вже досягли 11-річного віку. Шанувальники не могли не помітити вражаючої схожості дітей з їхніми зірковими батьками: Ліза успадкувала чарівну посмішку своєї мами, а Гаррі виглядає точно як молодий Максим.

Двійнята з’явилися на світ у 2013 році, коли Максиму було 37 років, а Аллі 64. Пара ніколи не приховувала, що малюки народилися від сурогатної мами, і завжди відкрито ділилася цією історією зі своїми прихильниками.

Сьогодні діти Галкіна та Пугачової відвідують ізраїльську школу, де навчання проходить на івриті. До цього Гаррі та Ліза ходили до приватної школи, де вивчали різні науки та три мови, що безумовно розширює їхній кругозір і допомагає всебічному розвитку.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну Максим Галкін і Алла Пугачова вирішили залишити Росію, не підтримавши кровопролитний режим, що призвело до осуду та непорозуміння з боку співвітчизників. Незважаючи на це, артистам вдалося налагодити своє життя за кордоном.

Максим Галкін показав, як виглядає його дружина Алла Пугачова
Максим Галкін показав, як виглядає його дружина Алла Пугачова

Максим успішно гастролює світом з концертами, підкорюючи нові країни та серця слухачів. Його виступи завжди збирають повні зали, що свідчить про непереможний талант і популярність артиста. Алла Пугачова наразі відпочиває, зосереджуючись на родинному житті та наглядаючи за дітьми.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.