29-річна пасія 47-річного Мурата Налчаджиоглу розповіла про всі свої пластичні операції: “Чудові гени”

29-річна дружина Мурата Налчаджиоглу Анастасія Фоксі запевняє, що майже нічого не змінювала у своїй зовнішності за допомогою пластики. Втім, її зовнішній вигляд говорить про інше.

Мурат Налчаджиоглу – відомий український бізнесмен турецького походження, а також колишній чоловік співачки Ані Лорак. Після розлучення з артисткою у бізнесмена закрутилося дуже бурхливе особисте життя.

Так, влітку 2023 року Мурат відгуляв пишне весілля з молодшою на 20 років візажисткою Лілією Реус. Та вже через 4 місяці стало відомо, що молодята розлучаються. Причиною розставання стала, ймовірно, інша жінка. Буквально відразу після розлучення Мурат представив публіці свою нову кохану – модель Анастасію Фоксі. Дівчина також майже на 20 років молодша за Налчаджиоглу. Вона не має постійної роботи, та задля задоволення час від часу знімається у фотосесіях як модель.

Нова дівчина Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи збирається за нього заміж
Третя дружина Мурата Налчаджиоглу розповіла, скільки пластичних операцій вона зробила

Стосунки з Анастасію у Мурата розвивалися дуже швидко. Вони буквально відразу почали жити разом, а Мурат на всю Мережу запевняв, що саме Фоксі є коханням всього його життя.

Вже через кілька місяців стосунків Мурат зробив Анастасії пропозицію руки та серця. Варто відзначити, що на той момент, чоловік ще не був офіційно розлучений з попередньою дружиною.

Втім, не так давно у пари трапилась криза у стосунках. Анастасія повідомила, що вони з Муратом розійшлися. Та не пройшло і двох тижнів, як ця парочка знову з’явилася разом і вразили новиною: вони тепер чоловік та дружина.

Наречена Мурата Налчаджиоглу зізналася, що готується до чергової пластики
Третя дружина Мурата Налчаджиоглу розповіла, скільки пластичних операцій вона зробила

Зараз Мурат і його третя дружина відпочивають в Туреччині. Маючи вдосталь часу, Анастасія Фоксі вирішила відповісти на питання підписників в Інстаграм. Так, фоловери запитали у моделі, які пластичні операції вона робила. Анастасія запевнила, що крім пластики бюсту, вона нічого не робила. Дівчина запевняє, що має хороші гени, тому і має такий вигляд.

Скільки разів я відповідала на це питання? Крім грудей я нічого не робила. Все інше – прекрасні гени. Дякую батькам за ідеальне обличчя, а особливо ніс

,  – запевнила Анастасія.

Третя дружина Мурата Налчаджиоглу розповіла, скільки пластичних операцій вона зробила
Третя дружина Мурата Налчаджиоглу розповіла, скільки пластичних операцій вона зробила

Втім, дивлячись на дівчину стає очевидним, що вона неодноразово зверталася до пластичних хірургів. Крім того, дівчина захоплюється уколами краси. Важко не помітити її аж занадто пишні губи та “підколене” обличчя.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.