Колишня дружина співака Дзідзьо, з яким вони прожили 20 років, поділилась – чи є хтось зараз в її серці

Колишня дружина українського артиста Дзідзьо, співачка Славія, поділилась, що має багато уваги від чоловіків та зізналась: чи має зараз нові відносини.

Співак Дзідзьо – Михайло Хома, був у стосунках з співачкою Славія – Ярославою, понад 20 років. Вони разом було ще з музичного училища, разом навчалися та потім мали разом виступи в гурті. Пара довгі роки мала відносини – зустрічались, а на весілля наважились лише у 2013 році. Їх шлюб тривав приблизно 8 років. Довгий час Михайло приховував дружину та не показував аудиторії – хто вона.

Колишня Дзідзьо розповіла подробиці особистого життя
Колишня Дзідзьо розповіла подробиці особистого життя

Але міцні стосунки пари згасли у 2021 році, про що повідомив Дзідзьо, в результаті чого пара влітку розлучилась. Співак потім прокоментував через певний час які були причини розлучення.

Це не скандальний розрив відносин, а навпаки піклування один про одного та збереження теплих відносин після одруження. Як розповідав у своєму інтерв’ю співак – вони були різні, в них не було розуміння. Навіть розпорядок дня у подружжя був різний – Михайло лягає спати, слава ще займається своїми справами, а зранку навпаки – він прокидається, а вона ще буде спати далі.

Дзідзьо зізнавався, що іноді йому не хотілось приходити додому, але у пари не було сварок. “Я хотів розлучитися раніше”, – казав співак, але боявся реакції зі сторони, що він спаплюжить собі репутацію.

Проте, Ярослава намагалась звинувачувати Михайла у зраді, на що співак коментував, що всі знають, що з Ольгою Цибульською в нього нічого не було, так і його дружина це знає та розуміє. Тому чоловік не міг зрозуміти чому дружина намагається його в цьому звинуватити.

Колишня Дзідзьо розповіла подробиці особистого життя
Колишня Дзідзьо розповіла подробиці особистого життя

Після розлучення пара разом відсвяткувала цю подію, як розповідала Слава, вони разом пішли в улюблений ресторан та проговорили понад двох годин. Колишнє подружжя змогло зберегти теплі та дружні стосунки, що вони можуть зателефонувати один одному та спілкуватись на різні теми.

Ярослава коментувала, що Михайло прекрасний друг, який про дружбу буде хвилюватись більше, ніж за рідних. Тому все життя їй було навіть цікаво опинитись в ролі друга зі співаком.

Чи мають обидва стосунки – не відомо. Слава ділилась у своєму інтерв’ю, що отримує після розлучення достатньо чоловічої уваги, але не відповідає, чи закохана вона зараз, чи зустрічається з кимось. Співачка залишила таємницю, яку підкріпила фразою, що боїться наврочити.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.