Світлана Білоножко нещодавно втратила кохану людину: народна артистка розповіла, як тепер живе без Віталія

Українська співачка Світлана Білоножко через пів року після втрати коханого чоловіка Віталія, дала коментар та розказала чим зараз займається, аби не сумувати.

На початку 2024 року пішов з життя відомий український народний артист Віталій Білоножко, про ще повідомила його дружина Світлана. Співак проходив довге лікування, перебував у лікарні, але на 71 році життя, зупинилось серце.

Артист був відомий завдяки пісням “Боже, дай Україні волю!”, “Давайте разом заспіваєм, браття”, “Україно мати” та багато інших легендарних пісень, які згадують із приємними емоціями як рідні співака, так і його прихильники.

За словами дружини, Віталій до останнього вірив, що підлікується трохи та знову вийде на сцену до своєї публіки.

Світлана ділилась своїми емоціями після смерті народного артиста та розповідала, що ніяк не може звикнути, що він більше не з нами. Вона всюди його бачить і відчуває, наче він десь поруч завжди.

“Мені сниться весь час, що він мене гладить по голові”.

Світлана Білоножко розповіла як переживає втрату
Світлана Білоножко розповіла як переживає втрату

Вже пройшло пів року з моменту трагедії в родині Білоножко і Світлана дала коментарі, як змінилось її життя та чи оговталась вона після смерті коханого, з яким вони були у шлюбі понад 40 років.

В цьому році жінка знайшла для себе нову віддушину – город. Вона замовила у знайомої кущики з розсадою, їх небагато, по 20 штучок, але Світлана піклується про них дуже ретельно.

Білоножко завжди находиться в русі та намагається більшість часу проводити з огірками та помідорами – полоти, прибирати бур’ян, поливати, доглядати. Світлана каже, що їй важко залишатися зі своїми думками та вона має постійно щось робити, аби не почуватися погано.

“Якщо я сяду, мені буде важко. Я буду сумувати, плакати”.

Світлана Білоножко розповіла як переживає втрату
Світлана Білоножко розповіла як переживає втрату

Тож жінка обрала для себе принцип “білка в колесі” та весь час у русі – волонтерить та виступає для військових. Як поділилась своїми відчуттями після концертів для військових, Світлана бачить, які втомлені люди до неї приходять, але завдяки їй, вони мають відпочинок та різноманіття. Після своїх виступів вона бачить, як військові радіють життю, ті люди, які більш за всіх розуміють, яке коротке може бути життя і що радіти потрібно кожному моменту.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.