Відростив волосся, схуд та постарів: у мережі зʼявилося нове фото Олега Винника, який живе не в Україні

Олег Винник багато років мав шалену популярність та любов публіки. Проте після переїзду з України артист зовсім зник з медіапростору. Як виглядає та чим займається співак сьогодні?

Олег Винник довгий час був одним з найпопулярніших артистів України, зокрема серед жінок, які називали його “серцеїдом” і палко слідкували за його творчістю та особистим життям. Його пісні збирали багатотисячні зали, а його зовнішність і харизма привертали увагу мільйонів.

Проте з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну співак повністю зник з медіапростору та навіть видалив усі фотографії у соціальних мережах. Це зникнення стало приводом для численних чуток та спекуляцій, але нещодавно у мережі з’явилося свіже фото співака, яке опублікувала його представниця Валерія Барон.

Відомий український артист Олег Винник давно зник з медіапростору
Відомий український артист Олег Винник давно зник з медіапростору

З початком війни Олег Винник повністю зник з медіапростору, припинив давати концерти та з’являтися на публічних заходах. Така раптова відсутність викликала хвилю запитань та обурення серед шанувальників і критиків. Багато хто називав його втікачем, звинувачуючи у втечі від відповідальності та боротьби за країну.

Нещодавно Валерія Барон, представниця артиста, опублікувала у мережі свіже фото Олега Винника. Вона зробила колаж із двох фото: одне з них зроблене ще у 2020 році, а інше — нещодавно у Німеччині. На новому фото артист помітно змінився: він схуд, постарів та змінив зачіску, відростивши довге волосся. Ці зміни викликали різні реакції серед шанувальників: одні висловлювали підтримку, інші — здивування та розчарування.

Як сьогодні виглядає Олег Винник
Як сьогодні виглядає Олег Винник

З початку війни Олег Винник проживає у Німеччині та жодного разу не повертався до України. Такий переїзд став приводом для критики з боку співгромадян, які називали його втікачем та звинувачували у байдужості до рідної країни у складні часи. Проте сам Винник аргументує свій переїзд проблемами зі здоров’ям. Він зізнався, що зіткнувся з рідкісним захворюванням, яке вражає невеликий відсоток населення. Яким саме є це захворювання, співак не розголошує, але в одному з інтерв’ю зазначив, що воно вимагає тривалого лікування та реабілітації.

Олег Винник третій рік проживає у Німеччині та жодного разу не повертався в Україну
Олег Винник третій рік проживає у Німеччині та жодного разу не повертався в Україну

З переїздом до Німеччини Олег Винник повністю відійшов від публічності. Він не дає концертів, не з’являється на публічних заходах, не веде соціальні мережі та намагається повністю закритися від популярності, яка у нього була раніше.

Попри всі труднощі та критику, шанувальники Олега Винника не втрачають надії на його повернення. Вони вірять, що улюблений артист зможе подолати всі труднощі та знову повернеться на сцену.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?