Ведуча “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс вперше розповіла про проблеми у шлюбі: чоловік ревнує до Гордєєва?

Ведуча "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс вперше прокоментувала свої стосунки з чоловіком та поділилася, як їй вдалося врятувати шлюб. Чи був причиною кризи Єгор Гордєєв?

Неля Шовкопляс, одна з ведучих популярної програми “Сніданок з 1+1”, рідко ділиться подробицями свого особистого життя. Однак нещодавно вона вирішила зробити виняток і прокоментувала свої стосунки з чоловіком у інтерв’ю для YouTube-каналу Аліни Доротюк. Це інтерв’ю було приурочене до 27-річчя програми, і саме там Неля розповіла про подолання кризи в шлюбі та спростувала чутки про роман з колегою Єгором Гордєєвим.

Неля Шовкопляс прокоментувала стосунки з Єгором Гордєєвим
Неля Шовкопляс прокоментувала стосунки з Єгором Гордєєвим

Торік Неля Шовкопляс зізнавалася, що переживає кризу у стосунках з чоловіком. Вона навіть поділилася, що вони на деякий час перестали жити разом. Це зізнання стало справжнім шоком для багатьох шанувальників, які звикли бачити Нелю завжди усміхненою та впевненою в ефірі.

Неля розповіла, що одним із головних інструментів для подолання кризи у стосунках стала робота з психологом. За її словами, професійна допомога дозволила їй краще зрозуміти себе, свої почуття та стосунки з чоловіком. Це допомогло не лише зберегти шлюб, а й зміцнити взаєморозуміння та довіру.

Неля Шовкопляс з чоловіком та дітьми
Неля Шовкопляс з чоловіком та дітьми

В інтерв’ю для Аліни Доротюк Неля підтвердила, що вони з чоловіком залишаються разом і не планують розлучення. Вона підкреслила, що криза — це природний етап у будь-яких довготривалих стосунках, і важливо не опускати руки, а працювати над їхнім вирішенням.

Під час розмови Аліна запитала Нелю, як її чоловік ставиться до чуток про її стосунки з Єгором Гордєєвим. Неля відповіла, що її чоловік не читає ці статті та коментарі, тому не звертає на них уваги.

Неля Шовкопляс і Єгор Гордєєв, її співведучий по програмі “Сніданок з 1+1”, неодноразово ставали об’єктом чуток про таємний роман. Глядачі та шанувальники помічали особливу хімію та взаємну симпатію між колегами, що іноді потрапляло в об’єктиви камер. Проте самі ведучі неодноразово спростовували ці чутки, наголошуючи, що між ними лише дружні та професійні відносини.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.