Натягнули до невпізнання: Хюррем
 Султан з “Величного століття” тепер виглядає ровесницею Міхрімах

Акторка Мерʼєм Узерлі, яка зіграла головну роль у знаменитому серіалі "Величне століття" після зйомок змінилася до невпізнання. Невже Хюррем Султан наважилася на пластику?

“Величне століття” – один з найпопулярніших турецьких серіалів, що завоював серця глядачів по всьому світу. У центрі сюжету – династія Османів, інтриги султанського двору та особисте життя великих правителів. Однією з найяскравіших героїнь серіалу стала Хюррем Султан, роль якої виконала німецька акторка турецького походження Мер’єм Узерлі. Її образ став символом краси, сили та жіночої мудрості. Проте з роками зовнішність акторки значно змінилася, і ці зміни не залишилися непоміченими для шанувальників.

Хюррем Султан перекроїла обличчя пластикою
Хюррем Султан перекроїла обличчя пластикою

Мер’єм Узерлі народилася у Касселі, Німеччина. Її акторська кар’єра почалася ще в юності, але справжню славу їй принесла роль Хюррем Султан. Цей персонаж був настільки яскравим та багатогранним, що глядачі з першого погляду закохалися в чарівну рудоволосу красуню. Її природна краса та вражаюча акторська гра стали запорукою успіху серіалу.

Однак, як часто буває у світі шоу-бізнесу, з роками Мер’єм Узерлі вирішила вдосконалити свою зовнішність за допомогою пластичної хірургії. Різні джерела стверджують, що акторка вдалася до ряду процедур, включаючи ринопластику, підтяжку обличчя та губ, збільшення грудей та інші втручання.

Пластичні операції кардинально змінили зовнішність Мер’єм Узерлі. Багато шанувальників зазначають, що тепер вона виглядає значно молодшою та навіть ровесницею своєї доньки за серіалом – Міхрімах Султан, яку зіграла молода акторка Пелін Карахан. Такі зміни викликали неоднозначні реакції у суспільстві.

Одні вважають, що акторка виглядає чудово, інші ж критикують її за втрату природності. У коментарях під фотографіями в соцмережах часто можна знайти коментарі, де шанувальники просять перестати акторку використовувати філлери та залишити свою зовнішність в спокої.

Як змінилася Хюррем Султан з Величного століття після пластики
Як змінилася Хюррем Султан з Величного століття після пластики

Користувачі діляться своїми думками та враженнями, порівнюючи фотографії “до” і “після”. Деякі навіть висловлюють занепокоєння тим, що акторка, можливо, піддалася впливу сучасних стандартів краси, які часто нав’язуються жінкам у шоу-бізнесі.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.