Чому Філіп Кіркоров вивіз своїх дітей за кордон: повторив за Пугачовою і Галкіним, але зробив це по-тихому

Колишній Народний артист України Філіп Кіркоров раптово вивіз своїх дітей з росії за кордон, що стало причинами цього рішення та чому співак так вчинив.

Філіп Кіркоров – російський продюсер та співак, як відомо, вже давно завершив свою кар’єру в Україні та залишився без прихильників, без звання Народного артиста, висловивши свою позицію з приводу вторгнення його країни. Він приїжджав з виступами на окуповані території та відверто підтримує кровавий режим.

За особисте життя співак мало розповідає, тому не відомо чи є хтось зараз у нього, чи ні. Він самостійно виховує двох дітей – доньку Аллу-Вікторію та сина Мартіна-Крістіна. Діти мають різницю у рік, але хто їх справжня мати – досі не відомо, співак це активно приховує. Проте, дітей народила йому сурогатна мати, що по його словах ідеально йому підходила. Інформація, що знайшли ЗМІ, жінка, що народила дітей має ім’я Наталя, вона з України та була пов’язана з військовими – як перекладач.

Зараз артист, який активно підтримує режим Кремля, прийняв для себе рішення вивезти дітей за кордон, як він намагається виправдати свій вчинок – це лише на навчання. Але нещодавно у Кіркорова стався конфлікт через “голу вечірку”. У соцмережах були опубліковані дуже відверті фото з події, на якому були відомі російські зірки, в тому числі й сам Філіп. Тож, після цієї вечірки, Кіркоров почав отримувати погрози у свій бік, через що насправді вивіз своїх нащадків.

Зараз Алла-Вікторія та Мартін-Крістін перебувають в ОАЕ, Дубаї. Діти ходять до елітної школи, де навчання довше, ніж було в них вдома.

Кіркоров вивіз своїх дітей за кордон: куди та чому
Кіркоров вивіз своїх дітей за кордон: куди та чому

На виїзд дітей з країни, обурено зреагував батько Філіпа – Бедрос, який не підтримав рішення Кіркорова та вважає, що син неправильно вчинив. Він хоче проводити час з онуками, але тепер через рішення Філіпа, вимушений чекати їх лише на канікули. Тож, дідусь не приховує, що він сумує за онуками.

Також, батько Філіпа казав, що маленький син дуже схожий на батька, навіть за характером, а ось донька вже має свій характер та багато у чому не погоджується із людьми навколо.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.