Особлива сукня Тіни Кароль загубилася: яке послання долі співачка отримала, вийшовши заміж за Євгена Огіра

Загадкові історії навколо весілля української співачки Тіни Кароль та її продюсера Євгена Огіра: де сукня та чому горіла фата? Невже доля давала знаки молодятам?

Улюблена українська співачка, яка налічує сотні тисяч прихильників, дівчина зі сталевим характером, Тіна Кароль, у 2008 році знайшла своє щастя – коханого чоловіка Євгена Огіра, з якими вони обвінчались, народили дитину та прожили разом декілька найщасливіших років у своєму житті. Цю пару вважали однією з найміцніших в українському шоубізнесі на той момент.

Але всю ідилію у родині Кароль спортила підступна хвороба коханого чоловіка, з якою вони намагалися боротись більше року. Тоді Тіна присвяти пісні своєму чоловіку в пам’ять про нього.

На весіллі співачки та продюсера, були дивні речі, які наче давали знаки від долі. Із самого початку щось йшло не так із одягом співачки – на самій церемонії вінчання в Успенському соборі Києво-Печерської лаври, випадково загорілась фата у Кароль від церковної свічки. Співачка нахилила голову, тримаючи в руках запалену свічу та випадково підпалила своє вбрання.

Тіна Кароль розповіла, як її весільна сукня загадково зникла
Тіна Кароль розповіла, як її весільна сукня загадково зникла

Кароль зізнавалась у своїх інтерв’ю, що вона віруюча та для неї вінчання – це важлива подія, але тоді ситуація із фатою її навпаки насмішила та у той момент перервали церемонію. Але через час, Кароль зізналась, що дійсно вважає це не випадковість, а знаком зверху, який подавала їй доля.

Проте, дива не закінчились. Після декількох років подружнього життя, на день весілля, Тіна Кароль зізналась, що одразу після того, як обручились кохані, її весільна сукня одразу зникла. Вони шукали її всюди по Києву, ні у хімчістках, ніде її не було. Співачка коментувала, що вона таємниче зникла та залишилась лише її фата.

Тіна Кароль розповіла, як її весільна сукня загадково зникла
Тіна Кароль розповіла, як її весільна сукня загадково зникла

Сукня Тіни Кароль була кольору шампань із коштовними прикрасами на корсеті. Співачка обирала трохи вільне плаття, бо вже мала вагітний животик та хотіла його скрити.

Звісно, випадковості та збіги обставин – це нормальне явище, але навколо весілля співачки дуже багато дивовижних ситуацій, які можна вважати знаками від долі. Шлюб співачки був щасливим та надійним, якби не хвороба Євгена, вони б могли разом жити й далі.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.