Журавська та Барановська: що цікавого відомо про забутих дружин Колі-Барбі Тищенка

Відомий ресторатор, телеведучий та політик Микола Тищенко був одружений тричі та всі його шлюби закінчились розставанням. Цікаво, що між колишніми дружинами Нардепа дуже багато спільного.

Одіозний політик, ресторатор та телеведучий Микола Тищенко має досить бурхливе особисте життя. Чоловік вже тричі встиг одружитися та всі його шлюби закінчились розлученням. Про першу жінку Нардепа нічого невідомо, а ось друга та третя дружини Тищенка – медійні особистості.

Варто відзначити, що між другою та третьою дружинами Миколи Тищенка є багато спільного. По-перше вони обидві моделі, а по-друге, вони молодші за Нардепа в середньому на 20 років.

Ірина Журавська

Як виглядає друга дружина Миколи Тищенка
Як виглядає друга дружина Миколи Тищенка

Другою дружиною Миколи Тищенка стала українська модель, “Міс Україна-2008” та племінниця народного депутата України від Партії Регіонів Ірина Журавська. На момент одруження з Тищенком Ірині було 20 років, в той час як її обранцю було майже 40.

Вони одружилися у 2010 році та вже через рік стало відомо про їхнє розлучення. Причина розставання Тищенка та Журавської невідома. При цьому дівчина зізнається, що не спілкується зі своїм колишнім чоловіком і вважає шлюб із ним помилкою.

Алла Барановська

Як виглядає третя дружина Миколи Тищенка

Після розлучення з другою дружиною Микола Тищенко почав будувати стосунки з ще більш молодшою персоною – моделлю Аллою Барановською. Дівчина молодша за Нардепа на 22 роки.

Алла родом з Донецька. З 15 років вона почала займатися професійним моделінгом, а після закінчення школи переїхала у Київ. Там Барановська працювала у івент-агентстві після чого познайомилася з Тищенком, за якого в подальшому і вийшла заміж у 2016 році. Вже через рік у них з’явився спільний син.

Микола Тищенко підтвердив розлучення з Барановською після 7 років шлюбу
Як виглядає колишня дружина Миколи Тищенка

У листопаді 2023 року з’явилася інформація про те, що Тищенко і Барановська розлучаються. Та лише в січні 2024-го Нардеп підтвердив розлучення з дружиною. Причина розставання подружжя також невідома.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.