Після Христини Соловій 49-річний Сергій Жадан закохався знову: хто нова впливова обраниця музиканта та поета

Схоже, 49-річний Сергій Жадан уже відновився після розставання з Христиною Соловій та знайшов собі нову пару. Щоправда, сам письменник про це ані словом не обмовився, але чутки ходять.

Раніше особисте життя Сергія Жадана не привертало особливої уваги. Ніхто з шанувальників його таланту навіть не підозрював, що музикант та письменник був двічі одруженим.

Та коли відомий чоловік закохався у Христину Соловій, ситуація вийшла з-під контролю. Всю правду про стосунки пари ми дізналися від самої співачки. При цьому пара на той момент була вже не разом.

Сергій Жадан не спростовую і не підтверджує стосунки з Соломією Бобровською

Підопічна Святослава Вакарчука сповістила, що їхні стосунки перервалися через її зраду. Після виходу того скандального інтерв’ю Маші Єфросиніній Жадан довго удавав, що не в курсі, чому всі його жаліють та висловлюють слова підтримки.

Минуло зовсім небагато часу й ситуація повторилася. Пан Сергій знову не в курсі (чи удає), що в його житті з’явилося нове кохання. А преса вже рясніє заголовками про новий роман творчого чоловіка з 34-річною народною депутаткою.

Сергій Жадан не спростовую і не підтверджує стосунки з Соломією Бобровською

Сам лідер гурту “Жадан і Собаки” нещодавно сповістив, що разом зі своїми хлопцями приєдналися до “Хартії” та будуть боронити рідну країну. А тут пішли чутки про романтичні стосунки музиканта з представницею партії “Голос” Соломією Бобровською.

На підтвердження своїх слів ЗМІ друкують спільні світлини Жадана з народною обраницею. І хоча вони доволі скромні – пара просто стоїть поряд – цього виявилося достатньо для певних висновків.

Сергій Жадан не спростовую і не підтверджує стосунки з Соломією Бобровською

Олії у вогонь жаданівських пристрастей підлив відомий пліткар Богдан Беспалов. Сергію не залишилося нічого іншого, як знову прикинутися таким, що не в курсі. У себе в Фейсбуці він написав:

“Мушу визнати, що про все найцікавіше у своєму житті я дізнався завдяки вітчизняній журналістиці”.

Деякі коментарі під цим постом виявилися доволі цікавими й гідними скріну.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.