Акторка “Дизель шоу” Вікторія Булітко показала чоловіка, за якого виходить заміж: між ними є різниця у віці

Акторка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала свого нареченого-красеня і зізналася, що між ними – велика різниця у віці. При цьому старшою є саме Вікторія.

Відома комедійна акторка Вікторія Булітко багато років поспіль була самотньою. Та жінка віднайшла своє кохання після 40 років. Так, нещодавно артистка поділилася радісною новиною зі своїми прихильниками: вона виходить заміж. Її коханий, музикант Кирило Попов, освідчився Вікторії в день її 41-го дня народження.

Вікторія Булітко виходить заміж
Вікторія Булітко виходить заміж

Варто відзначити, що Вікторію і Кирила поєднує не лише кохання, а й творчість. Так, закохані створили дует “METELyK” і випускають спільні пісні.

Як виглядає наречений Вікторії Булітко

Так, на днях Вікторія Булітко анонсувала вихід нової пісні їхнього з Кирилом дуету.

Завтра виходить найромантичніша пісня про перші ніжні моменти кохання. Саме тоді, коли народжуються почуття і хочеться відчути душею свого метелика. Справжнє кохання немає меж і віку, головне – погляд, відчуття, ментальність, пурхання цих “метеликів.

До речі, з приводу меж.. Як ви відноситеся до різниці у віці у пари? Це має значення? Як ви думаєте, яка у нас різниця?

, – запитала Вікторія у своїх прихильниів.

Варто відзначити, що різниця у віці між закоханими помітна, втім, вони ніколи не казали, наскільки Кирило молодший за Вікторію.

Користувачі Мережі відразу почали писати свої припущення. Більшість відмітили, що Вікторія виглядає дуже молодо, тому навіть не помітно, що вона старша за свого нареченого.

Втім, один із користувачів Мережі припустив, що Вікторія старша за Кирила на 17 років. Булітко відреагувала на цей коментар і відмітила, що це не зовсім так, але близько до істини.

Вікторія Булітко показала нареченого, який набагато молодший за неї
Вікторія Булітко показала нареченого, який набагато молодший за неї

Ось, що пишуть інші фоловери:

  • “Між вами є різниця?”;
  • ” Не бачу між вами різниці! Дуже гарна пара! Закохані і щасливі! Приємно за вашим творінням спостерігати, а також за Вашим коханням”;
  • “Різниця навіть в 15 років – це така дрібниця, якщо ти кохаєш”;
  • “Гарна пара. Думаю, між вами різниця років до 10, але це не помітно. Будьте щасливі, бо видно, що ви на одній хвилі”.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.