Без ВІП-зони і пропуску в гримерку: українського американця Влада Яму опустили на землю на концерті Монатіка

Відомий хореограф Влад Яма знову у публічному місті: на цей зараз колишня зірка завітав на виступ до Монатіка, але серед звичайних гостей, а не як зірка.

Влад Яма знову намагається нагадати про себе. Колишня відома українська зірка вже декілька років мешкає у США через війну та не вертався до країни. Довгий час він ховався та майже нічого не публікував на своїй сторінці, зараз нових фото в нього немає, лише викладає деякі сторіс, на які сам не попадає, лише був його син.

Хореограф займається і далі танцями, проводить індивідуальні та колективні тренування, на яких присутня його дружина, яка також навчається бальним танцям.

Влад Яма був улюбленцем публіки після суддівства на розважальних шоу і був справжньою зіркою, яку поважали та любили. Зараз аудиторія не розуміє вчинків Влада Ями, який загадково виїхав з країни та більшість часу навіть не з’являвся в інфопросторі.

Чоловік розмовляє переважно російською мовою, у деякий постах він пише українською, але все одно російська з’являється більше. Через це нещодавно Яма попав у нове обурення, яке влаштувала аудиторія під його постом російською мовою.

Вчора, 27 червня в Маямі проходив концерт Діми Монатіка, на якому він виступав зі своїми новими хітами, в тому числі й з піснею “А що?”. Зібралось багато прихильників співака, які разом із ними співали пісні.

В тому числі сам Влад Яма також з’явився на концерті та опублікував декілька сторіс українською мовою із захопленням. Але, як ми бачимо, хореограф стоїть серед інших людей, посеред натовпу. Не у ВІП-зоні та навіть не близько до сцени.

Влад Яма засвітився на концерті Монатіка в Маямі
Влад Яма засвітився на концерті Монатіка в Маямі

Можливо це щоб бути ближче з народом, а що скоріше за все, Яму не запросили до впливових людей та він зайшов на концерт без запрошення, а як звичайна людина.

Яма підписав свої відео: “Дівчатам – окремий респект за вокал і танці. Браво, Артисте”. Проте, сам співак, який реагує на сторіс прихильників зазвичай, на відео Влада ніяк не відреагував.

Всі пісні Діми Монатіка лунали українською мовою, ті, що колись були написані російською, співак вже давно змінив тексти пісень, переспівав і тепер виступає виключно солов’їною.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.