Екс-чоловік Лорак неоднозначно відреагував на вагітність коханки: пасія Мурата Надчажиоглу показала 2 смужки

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу вдруге стане татом. Його новоспечена дружина Анастасія Фоксі оголосила про вагітність. Та сам бізнесмен неоднозначно відреагував на позитивний тест.

Особисте життя колишнього чоловіка Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу бурхливе і непередбачуване. Так, за останній рік чоловік встиг одружитися, розлучитися, почав будувати стосунки з іншою жінкою, потім розійшовся з нею, зійшовся назад, одружився і оголосив, що скоро стане татом. Всі ці події трапилися всього за один рік.

Про те, що третя дружина Мурата Налчаджиоглу вагітна стало відомо з Інстаграм-блогу дівчини. Так, Анастасія Фоксі опублікувала фото позитивного тесту на вагітність.

Мурат Налчаджиоглу вдруге стане татом
Мурат Налчаджиоглу вдруге стане татом

Мурат Налчаджиоглу повів себе досить дивно. Він зробив репост сторіс Анастасії і написав своє невдоволення, що вона виставляє життя на показ.

При цьому Мурат зазначив, що відчуває себе найщасливішим чоловіком та зізнався, що вони планували поповнення з першого дня.

Це було п’ять днів тому, навіщо це зараз публікувати й висвітлювати в Instagram.

, – обурився Мурат.

Мурат Налчаджиоглу вдруге стане татом
Мурат Налчаджиоглу вдруге стане татом

Нагадаємо, Мурат Налчаджиоглу має 13-річну доньку Софію від Ані Лорак. Після розлучення подружжя їхня спільна донька залишилась проживати з мамою. Втім, у Соні та Мурата дуже тісні і близькі стосунки. Дівчинка регулярно їздить до батька, вони постійно відпочивають разом. Навіть Ані Лорак зізнається, що її колишній чоловік Мурат, який регулярно їй зраджував, виявився чудовим батьком.

Як зараз виглядає донька Ані Лорак
Як зараз виглядає донька Ані Лорак

Щороку на день народження Мурата, у червні, Софія приїжджає до батька і вони разом відправляються на відпочинок у Турцію. Так було і цього разу. Та їхню компанію розбавила нова дружина Налчаджиоглу Анастасія Фоксі, яка скоро зробить бізнесмена батьком вдруге.

Варто відзначити, що у Анастасії також є дитина від першого шлюбу – син Стас. Втім, хлопчик живе зі своєю бабусею, а не з мамою.

Популярне

Схожі статті

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.

“Не варю, не смажу й не парю”: готую салат зі свіжих кабачків за 5 хвилин – таку смакоту наімпровізувала!

Кабачки, як огірки з помідорами, можна вживати сирими без термічної обробки. Скуштувавши один раз цей салат, вам закортить зробити його ще раз. Головне – якомога тонше нарізати овоч.