31-річна Марія Яремчук ексклюзивно прокоментувала причетність Пономарьова до своєї дитини: “Аж незручно”

Марія Яремчук відверто прокоментувала ситуацію з приводу чуток навколо батька дитини, яку вона народила на початку травня та ніяк не коментувала цю подію.

На початку травня українська співачка Марія Яремчук народила первістка – сина, хоча сама зірка ніяк не коментувала цю подію. В мережах ширилась інформація, що співачка народила від Олександра Пономарьова, через те, що ходили чутки про їх роман.

Сьогодні українська співачка нарешті прокоментувала у своєму блозі всю ситуацію, але не через власне бажання, а тому, що чутки “перейшли всі грані”. Вона підтвердила, що народила дитину та цей час займалась як материнством, так і кар’єрою:

“Робила свої справи, спродюсувала кіно і стала мамою”.

Як виявилось, співачка не давала жодного коментаря з приводу народження дитини та навпаки просила перинатальний центр зберегти інформацію та не розповсюджувати пресі. Проте, конфіденційна інформація з приводу народження першої дитини Марії все одно потрапила до соцмереж, ба більше, через це пішли нові чутки про батька дитини.

Марія Яремчук спростувала чутки та розповіла правду з приводу батька дитини
Марія Яремчук спростувала чутки та розповіла правду з приводу батька дитини

Марія Яремчук спростувала всі чутки про відносини з Пономарьовим та прокоментувала, що тепер незручно перед жінкою Саші та перед батьком свого сина, який вимушений це читати.

Через це навіть сусіди Марії вже повірили в чутки, які розповсюдились соцмережами та жартівливо питають де ж Сашко.

Сама співачка намагалась у перший час не реагувати на все це й не коментувати. Але останньою краплею у дівчини стало те, що брат Марії Дмитро Яремчук також вирішив долучитись до конфлікту та розповів пресі, що в їх сім’ї дуже “специфічні стосунки” – коли народжувались діти братів, Марія не вітала їх, а коли народилась дитина у Марії, Дмитро написав повідомлення сестрі у Вайбері із привітанням, на яке вона не відповіла. Але сама співачка коментує у своєму блозі, що майже не спілкується із Дмитром та не цікавилась їх життям: хто в кого народився.

“Звідки я мала знати про це, Діма? Мі не спілкувались ніколи!”

Марія Яремчук спростувала чутки та розповіла правду з приводу батька дитини
Марія Яремчук спростувала чутки та розповіла правду з приводу батька дитини

Також Дмитро припустив, що Олександр Пономарьов може бути батьком дитини, але точно відповісти на це питання не зміг. Через це Марія ще більше розлютилась та висловилась у своєму блозі в бік брата Дмитра, який допоміг у розповсюдженні чуток.

Марія закликає у своєму блозі не вірити всій інформації, що читаємо, не забувати перевіряти та мати повагу до відомих людей.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.