Доньку втратила, а син має діагноз: історія непростого материнства Слави Фролової з “Україна має талант”

Інколи в житті доводиться стикатися з великими труднощами і українська ведуча Слава Фролова знає про це на власному досвіді. Материнство жінки виявилося сповнене втрат та випробувань.

В’ячеслава Фролова — це ім’я, яке багато років асоціювалося з українським телебаченням, радіо та журналістикою. Її життєвий шлях, сповнений яскравих моментів, великих досягнень та серйозних випробувань, був прикладом для багатьох починаючих артистів та ведучих.

Слава Фролова роками працювала на шоу Україна має талант
Слава Фролова роками працювала на шоу Україна має талант

Фролова здобула широку популярність серед української аудиторії у 2009 році, коли стала однією із суддів музичного шоу «Україна має талант». Саме тоді її ім’я почало звучати на всю країну. Її життєрадісність, енергія та щира підтримка учасників шоу зробили її улюбленицею глядачів. Вона не тільки оцінювала виступи, але й активно взаємодіяла з учасниками, часто танцюючи разом з ними на сцені, підтримуючи добрим словом та розчулюючись до сліз під час виконання душевних пісень.

Слава Фролова зтикнулася з непростими випробуваннями у материнстві
Слава Фролова зтикнулася з непростими випробуваннями у материнстві

Хоча Слава відома своєю життєрадісністю, її особисте життя було позначене великими трагедіями. Вона є матір’ю трьох дітей, але її материнство не було позбавлене тяжких втрат. Її перша дитина, дівчинка, померла від вродженої вади серця. Цим болісний досвід Фролова одного разу поділилася зі своїми шанувальниками наголосивши, що батьки не повинні ховати своїх дітей і те що сталося – жахливо.

Попри важкі втрати, Фролова продовжувала боротися за щастя своєї родини. Вона народила ще двох діток— дівчинку Серафиму та хлопчика Марка. Та знову доля поставила її на випробування: у Марка діагностували синдром Аспергера. Цей розлад аутичного спектра, що супроводжується порушеннями емпатії, став новим викликом для родини.

Незважаючи на діагноз, Марк виявився надзвичайно талановитим художником. Його роботи, які він публікує у своєму Instagram, свідчать про великий художній талант та глибокий внутрішній світ. Фролова підтримує свого сина у всіх його починаннях та пишається його досягненнями. Слава неодноразово ділилася, що попри діагноз її сину вдалося вирости чуйною та дбайливою людиною. Ймовірно, що саме завдяки підтримки матері юнаку вдається боротися з хворобою.

Син Слави Фролової Марк та його малюнки
Син Слави Фролової Марк та його малюнки

Окрім особистих досягнень та успіхів своїх дітей, В’ячеслава Фролова активно займається благодійною діяльністю. У 2012 році вона заснувала благодійний фонд «Slava Frolova-Group», метою якого є підтримка та розвиток молодих українських художників. Цей проект став важливим кроком у розвитку культурного середовища України та надав молодим талантам можливість реалізувати свій потенціал.

Також Слава створила всеукраїнський конкурс дитячого малюнку ROCKIT та активне залучає юне покоління до творчості. Сьогодні Слава Фролова повністю зникла з медіапростору та не веде публічне життя, колишня ведуча з головою пірнула у власні проєкти та проводить час із родиною.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.