Ви ахнете, побачивши таємного сина Меладзе і Джанабаєвої, від якого очей не відірвати: “Хорошенький хлопчик”

Зазвичай, допитлива публіка цікавиться життям не тільки знаменитостей, а й їх сімей. Сьогодні шанувальники вітають з днем народження молодшого сина Валерія Меладзе.

У світі шоу-бізнесу, де все завжди на виду, особисте життя зірок часто опиняється під прицілом публіки. Чоловіки, що живуть на дві сім’ї, не рідкість навіть серед знаменитостей. Однією з таких історій є тривалий таємний роман між Альбіною Джанабаєвою, колишньою учасницею популярного гурту “ВІА Гра”, та відомим співаком Валерієм Меладзе.

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва багато років приховували стосунки
Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва багато років приховували стосунки

Валерій Меладзе, чарівний голос якого підкорював серця мільйонів, довгий час залишався в тіні своїх романтичних зв’язків. Його стосунки з Альбіною Джанабаєвою були ретельно приховані від публіки, щоб зберегти його образ зразкового сім’янина. Навіть коли Альбіна народила сина Костянтина у 2004 році, Валерій все ще був одружений на Ірині Малухіній, його першій дружині. Ірина, яка не підозрювала про подвійну гру свого чоловіка, продовжувала будувати їх сімейне життя, тоді як Валерій жив на дві сім’ї.

Валерій Меладзе та його старший син Костянтин
Валерій Меладзе та його старший син Костянтин

Таємниця врешті-решт вийшла на поверхню, але це зайняло більше часу, ніж хотіла б чекати будь-яка жінка. Лише через десять років Валерій покинув Ірину і одружився з Альбіною. На момент їхнього одруження їх спільному сину Костянтину було вже 10 років. Але пара не зупинилася на досягнутому, і в їхньому житті з’явилася ще одна дитина – син Лука, якому сьогодні виповнюється 10 років. У своєму Instagram Валерій отримав безліч привітань від шанувальників з нагоди дня народження сина.

У 2021 році Альбіна Джанабаєва та Валерій Меладзе втретє стали батьками, коли у них народилася донька Агата. Для Альбіни це перша донька, але для Валерія – четверта. Від першого шлюбу з Іриною Малухіною у співака є три дорослі доньки, які вже почали власні життя та кар’єри.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.