Взяли приклад з Пугачової: Астаф’єва, Булітко та інші відомі жінки, які живуть з молодшими за них чоловіками

Є стереотип, що у стосунках чоловік має бути старшим за жінку. Втім, Астаф'єва, Булітко та інші відомі українки довели, що вік для кохання немає жодного значення.

Дуже часто у суспільстві можна зустріти пари, де чоловік значно старший за свою жінку. Нікого не дивує, коли 40-річний чоловік починає будувати стосунки з молодшою на 20 років дівчиною. Та коли все навпаки і старшою являється саме жінка, суспільство часто засуджує такі відносини.

Багато відомих пар довели, що стосунки, у яких жінка значно старша за свого чоловіка, можуть бути щасливими. Найяскравіший приклад цього – подружжя Галкіна і Пугачової. Та і серед українських зірок шоу-бізнесу є немало тих, хто обрав стосунки з молодими парубками.

Даша Астаф’єва

Астаф'єва мала проблеми з самооцінкою
Відомі жінки, які живуть з молодшими за них чоловіками: Даша Астаф’єва

38-річна співачка Даша Астаф’єва мала багато чоловіків та всі її стосунки були нещасливими. Та зараз артистка перебуває у стосунках з набагато молодшим від себе хлопцем і запевняє, що нарешті відчуває себе щасливою.

Даша приховує свого бойфренда та зізнається, що на випускному, могла б тримати його маленького на руках. Очевидно, Астаф’єва старша за коханого на років 17.

При цьому співачка запевняє, що не відчуває різницю у віці, адже її хлопець не по роках розумний.

Вікторія Булітко

Відомі жінки, які живуть з молодшими за них чоловіками: Вікторія Булітко

41-річна комедійна акторка Вікторія Булітко не так давно оголосила, що виходить заміж. Її обранцем став музикант Кирило Попов. Хлопець набагато молодший за свою наречену та різниця у віці їх не турбує.

Надія Матвєєва

Надя Матвєєва поділилась дивами, що відбуваються з її волоссям
Відомі жінки, які живуть з молодшими за них чоловіками: Надія Матвєєва

Телеведуча Надія Матвєєва, яка двічі була одружена і має дорослого сина, перебуває у стосунках з молодшим на 20 років чоловіком. Варто відзначити, що вони зустрічаються вже майже 3 роки, очевидно стосунки серйозні.

При цьому Матвєєва ці 3 роки приховує коханого від публіки і лише говорить про нього в інтерв’ю.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.