Зростом майже з маму: Марічка Падалко після тривалої розлуки зустрілась зі своєю молодшою дочкою Катрусею

Марічка Падалко поділилася зі своїми шанувальниками радісною новиною: зараз, коли всі діти знову вдома, родина нарешті може насолоджуватися спільним часом і планувати своє майбутнє.

Відома українська телеведуча Марічка Падалко пережила чимало емоцій під час цього шкільного року. На його початку, її доньки Катерина та Марія пішли у 7 та 9 клас празької школи, а син Михайло розпочав навчання в 11 класі у Києві. Цей розподіл був не лише логістичним викликом, але й емоційним випробуванням для всієї родини.

Спротив дівчат

Коли постало питання про навчання за кордоном, Марічка стикнулася з величезним спротивом своїх доньок. Катерина та Марія категорично відмовлялися покидати рідне місто і переїжджати до Праги. Проте, авторитет батьків і їхня переконливість зіграли вирішальну роль. Падалко наголосила, що це було необхідне рішення для кращого майбутнього дітей, і з часом дівчата змирилися та адаптувалися до нових умов.

Довгоочікуване повернення

Днями Марічка поділилася радісною новиною: її остання учениця, Катруся, нарешті повернулася додому. Це означає, що всі її діти знову зібралися під одним дахом. Для телеведучої це був довгоочікуваний момент, адже навіть старша донька приїхала додому ще у січні. За півтора року, поки не бачились, Катя “стала зростом майже з маму і обігнала середню сестру”.

Емоційний момент

Марічка Падалко та її родина. Скриншот фото з Мережі

Марічка не приховувала своїх емоцій, коли ділилася новиною у соціальних мережах. Вона розповіла, як важко було відпускати дітей на навчання до іншої країни, але водночас вона розуміла, що це відкриває нові можливості для їхнього розвитку, особливо в сучасних умовах України.Тому вона зауважила, що завжди буде вдячна всім, хто прихистив та допоміг її дітям за кордоном.

Планування майбутнього

Наразі Марічка та її родина зосереджуються на планах на майбутнє не лише для дітей, а й для себе та свого чоловіка. Вона мріє після нашої перемоги на знак вдячності чехам за їхню підтримку як її родини, так і нашої країни пробігти Прагою разом з Єгором Соболевим півмарафон.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.