Чужих дітей не буває: Юрій Горбунов та Катя Осадча, виховуючи власних синів, замислились про всиновлення

Відомі українські телеведучі Юрій Горбунов та Катя Осадча, які вже виховують двох спільних синів, серйозно замислились про всиновлення дитини.

Їхнє обговорення цієї теми свідчить про глибоке усвідомлення всієї відповідальності та важливості цього кроку.

Сімейний досвід

Юрій Горбунов та Катя Осадча мають двох спільних синів, а також виховали старшого сина Каті від першого шлюбу.

Горбунов був присутній на двох партнерських пологах дружини, що дало йому глибоке розуміння того, наскільки важко та відповідально бути батьками. Він не лише підтримує дружину в усьому, але й розуміє всі труднощі материнства з моральної та фізичної точки зору.

“Кожен чоловік повинен бути поряд з дружиною під час пологів, щоб відчути, що витримує жінка, щоб зробити тебе батьком”, – говорить Юрій.

Родина Осадчої-Горбунова. Скриншот фото з Мережі

Серйозний підхід

Юрій та Катя не просто обговорюють ідею всиновлення для піару чи створення медійного образу. Вони ретельно розглядають це питання з усіх боків: соціального, юридичного та емоційного. Подружжя розуміє, що всиновлення — це не лише дарувати любов і підтримку дитині, але й велика відповідальність.

З соціального погляду, пара вивчає можливості інтеграції всиновленої дитини в їхню родину та суспільство. Юридичні аспекти включають підготовку до процесу всиновлення, аналіз всіх необхідних документів та бюрократичних процедур. Емоційно Юрій і Катя готові прийняти дитину, але усвідомлюють, що це вимагає значного часу та зусиль.

Роздуми та плани на майбутнє

Хоча пара досі розмірковує про всиновлення, вони не відкидають таку можливість у майбутньому. Юрій та Катя вважають, що важливо підходити до цього питання обдумано та відповідально. Вони прагнуть бути впевненими, що готові до всіх викликів, які можуть виникнути.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.