Донька Кузьми Скрябіна вже двічі стала мамою: 26-річна Барбара показалася з хлопчиком та дівчинкою на руках

26-річна донька легендарного артиста Кузьми Скрябіна Барбара вже 5 років знаходиться в офіційному шлюбі. Нещодавно дівчина оприлюднила фото з малюком на руках і зізналася, що двічі являється мамою.

Марія-Барбара Кузьменко – єдина донька легендарного артиста Кузьми Скрябіна, який загинув в ДТП у 2015-му році. Коли музиканта не стало, його доньці було всього 16 років. Дівчина дуже важко переживала втрату батька та навіть працювала з психологом. Врешті, дівчина змогла оговтатися і почала будувати власне життя.

Зараз Марії-Барбарі 26 років. Дівчина отримала престижну медичну освіту, розвиває кар’єру косметолога та вже 5 років щаслива у шлюбі з чоловіком на ім’я Віктор.

Як виглядає донька Кузьми Скрябіна

Донька Скрябіна – зовсім не публічна особистість. Дівчина вкрай рідко дає інтерв’ю та не ходить на світські заходи. Втім, Барбара все ж веде соціальні Мережі, де показує моменти зі свого особистого життя.

Так, виявляється, що хоч донька Скрябіна наразі не має власний дітей, вона вже двічі стала хрещеною мамою. У своєму Інстарам-блозі Барбара показала своїх хрещеників: хлопчика Тарасика та дівчинку Соломійку.

26-річна донька Кузьми Скрябіна зізналася, що вже двічі стала мамою
26-річна донька Кузьми Скрябіна зізналася, що вже двічі стала мамою
26-річна донька Кузьми Скрябіна зізналася, що вже двічі стала мамою

Сама ж Барбара поки не поспішає народжувати, втім, у них з чоловіком є песик Міша, до якого вони відносять, ледь не як до власної дитини.

Як виглядає донька Кузьми Скрябіна

Нагадаємо, 26-річна Марія-Барбара закінчила один з найкращий медичних закладів України – Університет ім. Богомольця. Її чоловік Віктор Тур являвся її однокурсником. Зараз Барбара працює в одній із приватних косметологічних клінік Києва. Дівчина спеціалізується на класичні та інєкційній косметології.

Крім того, Барбара з чоловіком мають невеличкий бізнес – кав’ярню у Києві. Заклад був відкритий на честь Кузьми Скрябіна. Стіни кав’ярні оздоблені крилатими фразами з пісень музиканта.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.