Що відомо про доньку Юрія Горбунова від першого шлюбу, яка зробила його дідом: не бачиться з батьком роками

До шлюбу з Катею Осадчою Юрій Горбунов прожив 20 років з жінкою на ім'я Людмила, з якою виховав доньку. Як склалися відносини актора з дорослою донькою – далі у матеріалі.

Першою дружиною Юрія Горбунова являється танцівниця на ім’я Людмила. З нею шоумен познайомився після закінчення університету. Юрій прийшов працювати в Івано-Франківський театр, де й зустрів цю жінку. Варто відзначити, що Людмила старша за Горбунова на 10 років і на момент їхнього знайомства вона була заміжньою і виховувала у шлюбі доньку.

Заради молодого Горбунова Людмила покинула свого першого чоловіка, забрала доньку і покинула рідний дім. Юрій хотів переїжджати в столицю, щоб розвивати кар’єру, тому Людмила покинула роботу танцівниці театру і поїхала вслід за чоловіком.

Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова

 

Горбунов прожив у шлюбі з Людмилою 20 років, аж поки не покинув її заради Каті Осадчої. У подружжя не було спільних дітей, втім шоумен офіційно удочерив доньку Людмили від першого шлюбу.

Перша дружина Юрія Горбунова
Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова та прийомна донька

Про прийомну доньку Горбунова відомо не багато. Її звати Ксенія і вона вже доросла жінка, яка має власну сім’ю та доньку. Ксенія має не творчу професію і працює у сфері ІТ. Ще у 2013 році донька Горбунова з чоловіком та донькою виїхали у США.

Не так давно в інтерв’ю “Люкс Фм” Юрій Горбунов розповів про стосунки з прийомною донькою. Відносини у них не погані, та не дуже близькі. Сам Горбунов зізнається, що вже давно не бачив Ксенію та онучку, адже вони живуть далеко за океаном. Та час від часу вони спілкуються по телефону.

Зідзвонюємось раз на місяць, раз на 2 тижні. Цього достатньо

, – розповів Горбунов.

До слова, нинішня дружина Юрія Горбунова Катя Осадча також має дорослого сина від першого шлюбу. Хлопця звати Ілля і він наразі здобуває освіту в США в одному з найпрестижніших університетів світу у Мереленді.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.