І зірку з неба дістати, і бруду “налляти”: Остапчук і Узелков – чоловіки, які погано говорять про колишніх

Розійтися на приємній ноті і залишитися друзями з колишніми може не кожен. Володимир Остапчук та В'ячеслав Узелков показали, як не потрібно себе поводити після розірвання шлюбу.

Розірвання шлюбу найчастіше відбувається на негативній ноті: накопичення взаємних образ, зрада, чи абьюз. Звісно, в таких умовах важко зберегти гарні відносини з колишніми і залишитися друзями. Та все ж, потрібно мати повагу до людини, з якою ви прожили частину свого життя.

Серед представників українського шоу-бізнесу є чоловіки, які показали себе з дуже негативної сторони після розлучення. Телеведучий Володимир Остапчук та боксер В’ячеслав Узелков вилили не мало бруду на своїх колишніх дружин.

Володимир Остапчук

Телеведучий Володимир Остапчук прожив зі своєю першою дружиною Оленою Войченко 10 років. Вони мають двох спільних дітей. Розлучилися подружжя у 2020 році через зраду Остапчука з нотаріусинею Христиною Горняк.

Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко
Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко

Скандальне розлучення Войченко і Остапчука було публічним. Олена звинувачувала колишнього у зраді, що було правдою, а також у тому, що він не платить аліменти на дітей. В свою чергу Остапчук поливав брудом Войченко та її родину і звинувачував колишню дружину в тому, що вона не дає йому бачитися з дітьми.

Все ж через 2 роки чвар, судів і публічних звинувачень Остапчук вибачився перед Войченко за те, що поливав її брудом.

В’ячеслав Узелков

Боксер В’ячеслав Узелков прожив зі своє першою дружиною Мариною Боржемською у шлюбі 20 років. Вони мають двох спільних дітей. Подружжя оголосили про розлучення дуже несподівано. До останнього вони вдавали міцну родину та ідилію в стосунках. Та насправді, Марина потерпала від емоційного насилля зі сторони чоловіка. Врешті, Боржемська забрала дітей і, залишивши все спільно нажите майно чоловікові, поїхала до своїх батьків в інше місто.

Марина Боржемська та В'ячеслав Узелков були разом у шлюбі, але врешті розлучились
Марина Боржемська та В’ячеслав Узелков були разом у шлюбі, але врешті розлучились

Варто відзначити, що Боржемська не розкривала брудних подробиць подружнього життя з Узелковим. Втім зізналася, що чоловік не проявляє жодного бажання спілкуватися з дітьми і взагалі не допомагає їм фінансово.

В свою чергу В’ячеслав Узелков активно поливає брудом Марину Боржемську і запевняє, що вона налаштувала їхніх дітей проти нього. Зараз підрослий син Робер та донька Олівія навіть не хочуть спілкуватися з батьком.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.