45-річну Олю Полякову “хочуть” в Міністерство культури України на посаду міністерки: “Наведіть там порядки”

Прихильники Олі Полякової вважають, що співачка має працювати у Міністерстві культури України і навести там порядки. А що думає про це сама співачка?

На днях герой України, композитор та автор легендарних пісень “Сіла птаха” та “Ой летіли дикі гуси” Ігор Поклад оголосив про збір коштів для видання власних мемуарів.

Менш ніж за добу 82-річний чоловік зі своєю дружиною зібрали 300 тисяч гривень від прихильників для видання книги.

Виявляється, дружина композитора почала записувати його спогади ще з 2010 року. А в 2021-му Поклад готувався до видання книги. Втім, повномасштабна війна в Україні змінила всі плани.

Співачка Оля Полякова відреагувала на збір Поклада і записала відеозвернення, яке опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм. Співачка була вражена тим, що легендарний композитор, чиї пісні звучать у фільмах, серіалах та співають на українських сценах, збирає по копійці, щоб опублікувати власну книгу.

 Та і взагалі, чому друкувати має автор рівня Ігоря Поклада. Де всі книжкові продюсери, грантожери, які піклуються про українську культуру, пісню?

, – роздумує Полякова.

Також Полякова обурилася, що в Україні виплати за авторське право дуже мізерні. Співачка вважає це несправедливим.

Користувачі мережі підтримали думку Олі Полякової, а дехто їй навіть запропонував стати міністеркою культури України та навести там свої порядки.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Вам Ольга, велика подяка за участь та розголос! Вважаю, що про це потрібно кричати на всю країну! Завдяки таким авторам, як Ігор Поклад нашу культуру знають у всьому світі”;
  • “Браво, Олю!Може хоча б Вас почують”;
  • “Гарну тему підняли, я навіть не задумувалась про таке”;
  • “Дякую, Ольга за вашу реакцію, за висвітлення такої важливої теми у вас на сторінці. Згодна з кожним вашим словом. Влада, міністерства, повинні підтримувати талановитих людей України, тим більше таких поважних авторів як Ігор Поклад, які внесли неоціненний вклад в українську культуру”;
  • “Олічка! Ідіть міністеркою культури, і наведіть там порядки!”.
Оля Полякова отримала пропозицію стати міністеркою культури України
Оля Полякова отримала пропозицію стати міністеркою культури України

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.