“Це боляче”: співак Павло Зібров розповів, які зараз відносини має з родичами, які живуть за кордоном

Легендарний співак Павло Зібров розповів у своєму інтерв'ю, чи спілкується із родичами за кордоном, які підтримують кровавий режим – "В мене немає родичів".

Кожен українець стикнувся із непорозумінням родичів або друзів, які після російського вторгнення підтримали країну-ворога та повелись на пропаганду. На жаль, через це сім’ї можуть не підтримувати спілкування взагалі, або постійно знаходити причини для сварок. Це актуальна проблема, з якою, скоріш за все, стикнувся майже кожен українець.

Наші зірки також мають родичів за кордоном, переважно у росії, тому вони також, як і всі українці, не можуть знайти спільну мову на цьому фоні.

Співак Павло Зібров розповів, як зараз спілкується зі своїми родичами, які перебувають на території країни-агресора.

Артист розповів, що його двоюрідні брати та сестри живуть у росії та, і звісно, ведуться на пропаганду, через що Зібров припинив спілкування з ними взагалі.

Павло Зібров розповів про свої відносини з родичами за кордоном
Павло Зібров розповів про свої відносини з родичами за кордоном

Після початку військових дій у 2014 році, Павло з родичами вже мав дуже напружені стосунки та дуже мало спілкувались через це. Як коментує артист, 2-3 хвилини могли лише поговорити і то, дуже “холодно”. А ось коли росія розпочала повномасштабні боєві дії, Зібров розмовляв один раз у 2022 році, після чого спілкування припинилось взагалі і більше вони не мали діалогу.

“В мене немає родичів, їх не стало”.

Павло Зібров каже, що пропаганда на них діє вже десятиліттями, це дуже велика робота російського телебачення, яке на жаль, торкнулось його родичів.

Брати та сестри перебувають у Воронезькій, Курський областях і також у тимчасово окупованому Криму, які також, на жаль, вірять всьому, про що каже країна-агресор.

Павло Миколайович розповідає, що він намагався довести свою думку до родичів та переконати їх – відкрити очі на правду. На що отримував шаблонні відповіді, які “втирає” російська пропаганда: “Один народ”, “Фашисти”, “Продалися Америці”.

Через це зірка припинив спілкування з ними, бо переконати їх у чомусь просто неможливо.

“Це боляче. Можливо колись настане час, коли вони прозріють”.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.