Молода дружина Віктора Павліка подарувала йому ДНК-тест: “Привезла цікаву дуже пробірочку, куди я наплював”

Віктор Павлік прославився не тільки піснями й творчістю, але й стосунками з молодою дружиною. Одного разу Катерина Репяхова зробила йому незвичайний подарунок.

Не кожному артистові з всеукраїнським іменем дружини дарують такі подарунки. Втім, родина Віктора Павліка та Катерини Репяхової завжди відрізнялась вмінням дивувати та створювати особливий привід для шанувальників передивитись свої життєві погляди.

Так, наприклад, одного разу молода обраниця відомого українського співака вирішила подарувати своєму коханому тест на ДНК. В інтерв’ю для програми “Світське життя” Віктор Павлік пояснив, як так сталось і в чому була причина та суть презенту.

Павлік про подарунок від дружини

Сумнівів у тому, що Катерина Репяхова народила сина саме від Віктора Павліка, в артиста немає. Ба більше, ідилія у зірковій родині настільки показова, що дружина завжди прислухається до слів і бажань свого чоловіка.

Український співак Віктор Павлік розповів про незвичайний подарунок від своєї дружини Репяхової
Український співак Віктор Павлік розповів про незвичайний подарунок від своєї дружини Репяхової

За спогадами Віктора Павліка, коли він намагався з’ясувати у своєї бабусі, хто був її чоловіком, вона лише жартувала у відповідь. Саме тому артист протягом усього життя жив і навіть не підозрював, ким насправді був його дідусь.

В один момент Катерина Репяхова замовила для свого чоловіка тест ДНК. Віктор Павлік використав пробірку, яка зі зразком його слини відправилась до США. Там спеціалісти зробили аналіз і співакові вдалось дізнатись про те, ким був його дідусь.

Український співак Віктор Павлік розповів про незвичайний подарунок від своєї дружини Репяхової
Український співак Віктор Павлік розповів про незвичайний подарунок від своєї дружини Репяхової

Щоправда, реальними результатами співак вирішив не ділитись. Він лише припустив, що батьком його батька та його дідусем міг бути польський пан, в якого тоді працювала його бабуся. За припущеннями артиста, саме з ним мала стосунки мати його рідного батька.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.