Перше весілля Могилевської могло закінчитися розлученням одразу: як співачка змінила долю Дмитра Чалого

Співачка Наталія Могилевська офіційно виходила заміж лише один раз. Вже через тиждень після весілля вона думала про те, як розійтися з чоловіком.

Українська співачка Наталія Могилевська мала багато романів з чоловіками та серйозних відносин у неї було небагато. Першим чоловіком Могилевської був бізнесмен Дмитро Чалий. Вони одружилися у 2004 році і зіграли гучне та пишне весілля.

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Дмитро Чалий
Як виглядає перший чоловік Могилевської Дмитро Чалий

Не пройшло і року, як подружжя розлучилися. Вже пізніше Могилевська зізналася, що думала про розлучення з Дмитром вже через тиждень після весілля. Про це вона навіть радилась зі своїм другом та колегою Кузьмою Скрябіним.

Після весілля Наталія зрозуміла, що немає з Дмитром нічого спільного. Їм добре відпочивати разом та проводити активно час, втім подружнє життя не для них. Могилевська усвідомила, що вони з Дмитром мають різне поняття про сімейне життя. Чалий хотів родину, дітей та сімейного затишку, а Могилевська на той час думала про кар’єру і хотіла активного та яскравого життя. Тож буквально відразу після весілля молодята практично не жили разом і ще рік тягнули з розлученням.

Наступним чоловіком Могилевської став бізнесмен Єгор Долінін. Вони прожили у цивільному шлюбі 5 років, але так офіційно і не зареєстрували стосунки.

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Єгор Долінін
Як виглядає другий чоловік Могилевської Єгор Долінін

Цікаво, що Могилевська вважає, що була заміжньою лише раз і своїм колишнім чоловіком називає саме Долініна, а не Дмитра Чалого.

Варто відзначити, що зараз Наталія Могилевська нарешті знайшла сімейне щастя. Після 30 років у співачки не було серйозних стосунків, хоча вона вже мріяла про сім’ю та дітей. Втім, поряд не було достойного чоловіка. Лише зараз, у 48 років, Наталія стала щасливою мамою та коханою жінкою.

– Могилевська поділилася, як проводить час без світла
Наталія Могилевська стала мамою

Співачка знаходиться у відносинах з таємничим чоловіком вже понад два роки. Артистка не показує коханого на публіку та не висвітлює їхні стосунки. В інтерв’ю Наталія розповіла лише те, що її коханого звати Валентин, він дещо старший за неї і багато років жив в США, де має власний бізнес. Вже у стосунках з Валентином Наталія прийняла рішення вдочарити дітей. Так співачка стала мамою двох прекрасних доньок.

Популярне

Схожі статті

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.

Вони всі померли від зупинки серця: Ніна Матвієнко, Скрябін, Руслана Писанка, Ганна Сумська – їх пам’ятають

Найвідоміші артисти України залишили неоціненний слід у творчій спадщині країни. Чому їх не стало та які подробиці відомі про цю подію, яка залишається у пам'яті прихильників.