ТОП 5 голлівудських зірок, які не бояться старіти

Author name 27 Лютого 2020 в 22:02

Поділитися статтею

Зірки проти ботокса
Зірки проти ботокса

Зірки Голлівуду за красу без ботокса.

Зараз дуже популярні послуги ін’єкційної косметології. Хтось проти, хтось за. А ось зірки Голлівуду не бояться старіти, вони готові зустрічати і прийняти свої зморшки і сиве волосся.

Меріл Стріп – 70 років

Коли актриса була школяркою, вона дуже себе не любила. Меріл вважала, що вона негарна. Тільки після сорока років жінка відчула себе привабливою. До пластичних операцій відноситься негативно. Меріл Стріп сміється над своїми колегами-ровесниками, які хочуть зберегти свою молодість за допомогою ін’єкційної косметології.

Джулія Робертс – 52 роки

Актриса зазначає, що вік тільки їй на руку, для її ж професії. Вона не боїться зморшок. В одному з інтерв’ю Джулія сказала: «Твое лицо должно рассказывать о тебе, а не о твоих походах к доктору».

Єва Лонгорія – 44 роки

Прекрасна «господиня» з серіалу «Відчайдушні домогосподарки» раніше боялася мімічних зморшок. А зараз у Єви немає часу навіть на такі думки. Адже на даний момент вона насолоджується материнством. І зовсім не заморочується з приводу старіння.

Сальма Хаєк (53 роки) вважає, що пластична хірургія перетворилася на якусь подобу уніформи. А результати не завжди такі вже красиві як би хотілося.

Австралійська актриса Кейт Бланшетт (50 років) надає перевагу спороту, вживає здорову їжу, користуєтся натуральною косметикою. Жінка каже: «… коли я бачу 20-річних дівчат, які роблять собі ін’єкції ботокса, мене не переповнює захоплення – я можу лише поспівчувати».

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Зарубіжні зірки, що не закінчили школу, але стали успішними

Нагадаємо, Діма Коляденко, Ірина Білик, Оля Полякова розповіли самі містичні історії в своєму житті.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею