Син Михайла Єфремова Микита вперше прокоментував смертельне ДТП за участю його батька: “Тато, я тебе дуже люблю “

Author name 17 Червня 2020 в 18:06

Поділитися статтею

Микита і Михайло Єфрема
Микита і Михайло Єфрема

Микита Єфремов вперше вийшов на зв’язок після смертельного ДТП, яке влаштував його батько у Москві. Молодий актор опублікував пост з вибаченнями у своєму особистому блозі.

8 червня Михайло Єфремов сів п’яним за кермо, в результаті чого він став винуватцем смертельного ДТП на Смоленській площі в Москві. Водій автомобіля “Лада” Сергій Захаров, в який врізався актор помер в лікарні вранці 9 червня.

Сам винуватець аварії вийшов вперше на зв’язок через чотири дні після трагедії. Єфремов записав відеозвернення до своїх шанувальників і сім’ї потерпілого. “Зрадив я вас”, — коротко сказав артист в кінці своєї промови.

Багато зірок висловилися з приводу трагедії в ЗМІ, або офіційних мережах. Дочка Єфремова Анна-Марія також з моменту аварії регулярно коментувала ситуацію навколо її батька. Як сказала дівчина, вона розчарована в батькові, але впевнена, що він чесна людина і чесно понесе своє покарання.

Через 9 днів після ДТП вперше вийшов на зв’язок і 32-річний син Михайла Микита. У своєму особистому блозі він опублікував фотознімок разом з батьком.

Снимок с Instagram Никиты Ефремова
Знімок з Instagram Микити Єфремова

Молодий актор висловив свої співчуття сім’ї загиблого Сергія Захарова та побажав мужності всім, кого торкнулася ця трагедія.

За словами Микити, йому боляче від того, що сталося. “Тато, я тебе дуже люблю. Сподіваюся, що ти приймеш наслідки гідно”, — написав Єфремов молодший.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею