(ВІДЕО) Костянтин Меладзе співає краще, ніж Віра Брежнєва: композитор виконав вживу пісню “Опять метель”

Author name 26 Червня 2020 в 20:06

Поділитися статтею

Мало-хто чув, як співає Костянтин Меладзе. Найчастіше він залишається в тіні своїх хітів, але все ж мережа зберігає кілька виступів композитора, в яких він розкрив свій вокальний талант.

Костянтина Меладзе по праву вважають неймовірно талановитим композитором і продюсером, а деякі називають його генієм. Інші можуть посперечатися з цим твердженням, проте складно заперечити, що Костянтин подарував і українській, і російській естраді десятки чудових артистів і сотні пісень, які багато-хто любить і сьогодні.

Пісні Меладзе-старшого прославили його молодшого брата Валерія, незліченних учасниць групи “ВІА Гра”, сам колектив, Поліну Гагаріну і багатьох інших. Костянтин також писав пісні для Алли Пугачової, Григорія Лепса, Ані Лорак, Софії Ротару та ще десятків артистів і колективів.

При цьому сам продюсер завжди справляв враження досить скромної людини. Костянтин надає перевагу спокійному одягу, який не прикрашений різними модними трендами. Крім того, він трохи заїкається під час розмови. Можливо, саме тому Меладзе рідко дає інтерв’ю.

Але ще рідше можна було побачити і почути, як співає Костянтин. Багато його шанувальників довгий час припускали, що він і зовсім не володіє вокальними даними, а тільки хорошим музичним слухом.

Однак, це не так. У студентські роки він був вокалістом колективу “Діалог”, в якому виступав разом з Валерієм. Брати пробули у групі не довго і після відходу захопилися сольними проектами — старший писав музику і пісні, а молодший співав.

Братья Меладзе в юности
Брати Меладзе в юності

Костянтин довго не демонстрував широкій публіці свої вокальні дані, скільки б шанувальники не просили. Але все ж одного разу він довів, що співати він теж вміє.

Шанувальники залишилися в захваті від його виконання і залишили безліч коментарів:

  • “Не знала, що у Костянтина такий гарний голос …. Спасибі за всі написані пісні”;
  • “Я отетерів. Чесно! Знав, що Костянтин унікальний композитор, але що у нього такий голос не замислювався. Браво, Костянтин!!”;
  • “Послухавши пісню у виконанні К. Меладзе зрозуміла, що таке  “оксамитовий голос” і що таке “голос з придихом”, — написали користувачі мережі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею