Сергій Міхалок із «Ляпіс 98» став багатодітним батьком: у нього народився син

Author name 21 Липня 2020 в 21:07

Поділитися статтею

Сергей Міхалок стал батьком в четвертый раз
Сергей Міхалок стал батьком в четвертый раз

Соліст групи «Ляпіс Трубецькой» Сергій Міхалок в свої 48 років став щасливим батьком в четвертий раз: у артиста одні хлопчики.

Про поповнення в родині повідомила дружина Сергія Світлана Зеленковская. На своїй сторінці в Інстаграм вона опублікувала зворушливий пост, в якому поділилася радісною подією. Хлопчик народився з вагою 3,380 кг і зростом 53 сантиметри. Світлана написала, що малюк з’явився на світ 18 липня в 12 годині дня і назвали його Мироном.

https://www.instagram.com/p/CC09mvzn-PW/

«Мирон Сергійович Міхалок. Прийшов легко! Тому що — МирОн!»

Жінка повідомила, що обов’язково поділиться подробицями про народження малюка, а зараз їй потрібно зібратися з думками. «МирОн він такий: дивовижний, вражаючий, приголомшливий!», – написала Зеленковска.

У Сергія та Світлани троє спільних дітей. Крім новонародженого Мирона у них є ще 2 сина: семирічний Макар і Федір, якому рік. У артиста також є дорослий син від першого шлюбу Павло, який пішов по стопах батька і став музикантом.

Нагадаємо, що Сергій Міхалок прославився, будучи солістом групи «Ляпіс Трубецькой», яка була на своєму піку популярності в 2000-х роках. Група офіційно розпалася в 2014 році, і зараз Міхалок є лідером нового проекту – «Brutto». Міхалок був одружений двічі. Перша дружина – Алеся Берулава була солісткою групи «Мантана» в 2000-х. Шлюб проіснував недовго і пара розлучилася. Друга дружина Сергія Світлана – актриса театру і кіно. У Зеленковської теж є дитина від першого шлюбу – дочка Аксинья. Зараз пара щасливо живе разом і виховує вже троє спільних синів.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею